„Neptūnas“ draugiškame mače įveikė „Nevėžį“

Kėdainiai
KK Neptūnas nuotr.

Klaipėdos „Neptūno“ krepšinio komanda uždarame draugiškame susitikime namuose 83:80 (18:19, 28:20, 20:22, 17:19) įveikė Kėdainių „Nevėžio“ krepšininkus.

Šiose rungtynėse uostamiesčio ekipa vertėsi be Jeraiaus Granto ir Lorenzo Williamso, kuriems buvo suteiktas poilsis.

Po pirmojo ketvirčio klaipėdiečiai turėjo minimalų deficitą (18:19), o atkaklus žaidimas persikėlė ir į antrąją ketvirtį. Sužaidus 15 min., švieslentėje degė lygus rezultatas 30:30. Vis dėlto per paskutines penkias antrojo kėlinio minutes Kazio Maksvyčio kariauna spurtavo bei į ilgąją pertrauką nusinešė septynių taškų persvarą (46:39).

Nors po trečiojo kėlinio „Neptūnas“ turėjo penkių taškų pranašumą (66:61), tačiau lemiamą ketvirtį svečiai iš Kėdainių pradėjo sėkminga atkarpa 12:4 bei išsiveržė į priekį (73:70). Uostamiesčio ekipa užtikrinčiau sužaidė dvikovos pabaigą bei iškovojo pergalę 83:80.

Nugalėtojams Laimonas Kisielius pelnė 17 taškų, Paulius Dambrauskas - 16, Gytis Masiulis - 14, Tomas Delininkaitis - 12, Simas Galdikas - 11.

Kėdainių ekipoje Chaunsey Collinsas surinko 20 taškų, Gintautas Matulis - 13, Simas Buterlevičius - 10.

„Neptūnas“ šiame draugiškame mače nusileido varžovams kovoje dėl atšokusių kamuolių (28-32) bei pagal rezultatyvius perdavimus (16-18), tačiau taikliau atakavo krepšį. K. Maksvyčio auklėtiniai pataikė 9 tritaškius iš 21 (42,9 proc.), o varžovai - 9 iš 28 (32,1 proc.). „Neptūnas“ realizavo 18 baudų metimų iš 21 (85,7 proc.), „Nevėžis“ - 17 iš 25 (68 proc.).

Kitą susitikimą klaipėdiečiai žais šeštadienį, kuomet Lietuvos krepšinio lygos (LKL) pirmenybėse namuose priims Alytaus „Dzūkiją“.