„Neptūnas“ Čempionų lygoje patyrė nesėkmę

Klaipėda

Reporteris MonikaŠaltinis: Etaplius.lt

104247

Krepšinio Čempionų lygos pirmojo turo rungtynėse D grupėje antradienį Klaipėdos „Neptūno“ komanda savo aikštėje 75:89 (18:22, 10:22, 21:19, 26:26) pralaimėjo Dižono JDA (Prancūzija) ekipai.

Klaipėdiečiai po 10 min. turėjo tik keturių taškų deficitą (18:22), tačiau antrąjį kėlinį svečiai laimėjo 22:10 ir prieš ilgąją pertrauką susikrovė 16 taškų pranašumą (28:44). Antrojoje susitikimo pusėje aikštės šeimininkams taip ir nepavyko pasivyti atitrūkusių varžovų.

Klaipėdos komandai (1 pergalė/1 pralaimėjimas) 19 taškų pelnė Gytis Masiulis, 18 - Deividas Gailius, 9 - Tomas Delininkaitis, 8 - Darrinas Dorsey.

Dižono ekipoje (2/0) 19 taškų surinko Davidas Holstonas, 14 - Jeremy Leloup, 13 - Rasheedas Sulaimonas, 12 - Alexandre'as Chassangas, 10 - Axelis Julienas (10 rez. perd.).

Kitas rungtynes „Neptūnas“ žais spalio 29 dieną svečiuose su Salonikų PAOK (Graikija) ekipa.