Angle down Atgal

Nepaisant pandeminės situacijos, įmonės veiklos rezultatai auga

Metai užbaigia veiklos ratą, tad galima suskaičiuoti viščiukus, teigia liaudies posakis. Iš tikrųjų skaičiuojame paskutines šių metų dienas. Pasak investavimo srities ekspertų, šiuo metu veiklos rezultatus jau yra paskelbusios maždaug 70 proc. Europos kompanijų. Iš jų du trečdaliai pranešė apie analitikų prognozes viršijantį pelną.

„Splius“ ne išimtis ir 2021-uosius metus galima pavadinti įmonės plėtros ir investicijų metais. 2021-aisiais metais Pakruojo bei Kretingos gyventojai jau galėjo naudotis „Splius“ paslaugomis, tad šių miestų gyventojai naudojasi itin sparčiu, net iki 1 Gbps greitaveikos internetu bei išmaniąja televizija, kuri turi net iki 14 dienų kanalų archyvą. Tokį didelį interneto greitį klientams „Splius“ gali pasiūlyti dėl naujai įdiegtos GPON interneto technologijos. Ši technologija pradėta diegti ir Panevėžio mieste, o jau 2022-aisiais metais „Splius“ planuoja paslaugas įjungti pirmiesiems Panevėžio klientams. Pasak „Splius“ plėtros vadovo Evaldo Papaurėlio, smagu, jog jau dabar yra laukiančių panevėžiečių, norinčių gauti „Splius“ paslaugas, tai rodo, jog geriausia reklama yra geri klientų atsiliepimai, sklindantys iš lūpų į lūpas.

Auganti įmonė nepamiršta dalytis bei investuoti į kultūrą, meną ar sportą. Šiais metais „Splius“ tapo viena iš Gargždų komandos „Garažo raktai“ rėmėjų, o jaunatviškas ekipažas Prezidento taurės varžybose aplink Lietuvą nugalėjo savo grupėje (SIA-1). Džiaugiamės ir Kretingos krepšinio klubo pergalėmis, kurie šiais metais tapo Regionų krepšinio lygos čempionais ir iškovojo teisę žaisti Nacionalinėje krepšinio lygoje. „Kas laimės, kas laimės?“ šūkį žino kiekvienas gargždietis, o dabar jį jau puikiai žino ir „Splius“, antrus metus iš eilės paremianti Gargždų „Bangos“ komandą. Šiauliai – regbio sostinė, tad įmonė džiaugiasi, galėdama prisidėti ir paskatinti stiprių vyrų regbio klubą „Vairas“. O ką kalbėti apie lietuvių religiją – krepšinį! Čia galima tik ištarti AČIŪ Šiaulių vyrų krepšinio „Šiauliai-7bet“ ir moterų krepšinio „Šiauliai-Vilmers“ klubams, kurie Lietuvos čempionatuose dalijasi prizinėmis vietomis. „Splius“ įmonė parėmė ir neformalų šiauliečių vaikų ugdymą organizuojantį Šiaulių jaunųjų gamtininkų centrą, prisidėjo prie Šiaulių kultūros centro „Laiptų galerija“ organizuojamų parodų, Šiaulių, Gargždų, Kretingos, Klaipėdos, Pakruojo miesto švenčių, paramos sulaukė ir ypač COVID-19 pandemijos metu tapusi aktuali psichologinės pagalbos „Jaunimo linija“.

Etapas po etapo „Splius“ žengia į tvaresnio verslo gretas, o šie metai tapo dar vienu žingsniu ekologiškesnio verslo link. Jau keleri metai, kai „Splius“ sutartys su klientais sudaromos telefonu, o nuo šiol sutarčių, dokumentų pildymo procesai bus ne tik patogesni klientams, bet ir efektyvesni darbuotojų laiko atžvilgiu! Skaitmeniniai dokumentai, pasirašomi planšetėje, keliauja tiesiai į duomenų bazes ir leidžia eliminuoti fizinio archyvavimo kaštus, nereikalingą popieriaus naudojimą bei sutaupyti laiko, atliekant dokumentų paiešką ir valdymą.

2021 metų pandemijos kontekstas leido būti globėjiškai atsakingiems už „Splius“ įmonės kolektyvą. Jo akivaizdoje „Splius“ nuolat rūpinosi savo darbuotojų komanda, suteikė nemokamų apsaugos priemonių, PGR testų ir antikūnų bei antigenų tyrimų darbuotojams. Šiandien džiaugiamės, jog darbuotojai, saugodami save ir kolegas, sparčiai vakcinavosi. Šiuo metu vakcinacija įmonėje siekia beveik 100 proc.

Džiugu, kad atlaisvėję karantino gniaužtai leido organizuoti įmonės kolektyvo išsiilgtus susibūrimus ir senuosius metus palydėti drauge su visa darbuotojų komanda. Suskaičiavus „viščiukus“, palydime senuosius ir žengiame į Naujuosius – 2022-uosius metus. Norime palinkėti, kad ateinantys metai būtų geresni visam pasauliui ir jį ištikusi pandemija liktų tik istoriniu faktu.

Remiamas turinys

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite