Angle down Atgal

Nemokamam pasivažinėjimui nepadėjo nei vogti numeriai

Svetimi automobilio numeriai gali pridaryti daug nemalonumų. Vogtu valstybiniu numeriu paženklinto automobilio vairuotojas į degalinę atvyko žinodamas, kad įvykdys nusikalstamą veiką. Daugiau nei 67 litrus kuro įsipylęs vyras paspruko nesusimokėjęs.

2020 m. gegužės 10 d. apie 17.32 val., Akmenės r., Pašakarnių k. iš degalinės operatorės buvo gautas pranešimas, kad automobilio VW Passat vairuotojas įsipylė kuro už 61 eurą, sėdo į automobilį ir iš kolonėlės pasišalino.

Sekančia dieną, apie 8.11 val. buvo gautas pranešimas, kad vyras pastebėjo, jog nuo transporto priemonės Peugeot 806 dingo valstybiniai numeriai. Automobilis jau apie metus laiko neeksploatuojamas, ruošiamas utilizacijai, paskutinį kartą automobilio savininkas valstybinius numerius ant automobilio matė gegužės 8 d.

Telšių apskrities vyriausiojo policijos komisariato Akmenės rajono policijos komisariato Reagavimo skyriaus pareigūnai, vykdant prevencinę priemonę, gegužės 12 d., apie 17.30 val., Akmenės r., Alkiškių k., sustabdė automobilį VW Passat, kurį vairavo, neturintis teisės vairuoti, vaikinas (gim. 1991 m.). Asmeniui surašytas AN protokolas pagal LR ANK 424 str. 2 d. Kartu VW Passat automobilyje važiavo ir kitas asmuo (gim. 1973 m.).

Budrumo dėka, Reagavimo skyriaus pareigūnams kilo įtarimas, kad būtent šis automobilis galėjo įvykdyti kuro vagystę degalinėje. Asmuo (gim. 1973 m.) pareigūnams prisipažino, kad gegužės 9 dieną pavogė svetimo automobilio Peugeot 806 abu valstybinio numerio ženklus, užsidėjo juos ant savo automobilio VW Passat ir nuvažiavo į degalinę įsipilti pilno bako kuro, kadangi tuo metu neturėjo už ką jo nusipirkti. Asmuo geranoriškai gražino pavogtus automobilio valstybinius numerius, kurios jis jau buvo sugadinęs ir paslėpęs. Šiam asmeniui buvo surašytas AN protokolas pagal LR ANK 415 str. 5 d., 417 str. 1 d. ir 108 str. 1 d.

Telšių apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai primena, kad prieš savindamiesi svetimą turtą, vykdydami nusikalstamą veiką, pagalvotumėte apie galimas pasekmes sau.

Įtarus, jog buvo įvykdyta vagystė, yra sukčiaujama ar nukentėjus nuo šių nusikalstamų veikų, visais atvejais skambinkite bendruoju pagalbos centro telefono numeriu 112.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite