Angle down Atgal

Nemeilė aplinkos tvarkinkumui

Tai yra skaitytojo nuomonė, už kurios turinį Etaplius.lt redakcija neatsako.

Dažnai tenka pastebėti tokių gyventojų, kurie nekreipia dėmesio į tvarkingumą. Yra tokių dvikojų individų, kurie gali nuversti biotualetą, kur papuola numesti stiklinį butelį, veido kaukę.

Štai Beržynėlyje prieš porą dienų pastebėtas nelabai malonus vaizdas.Gal kam kilo noras nuversti tualetą, o gal aplinkosaugininkai taip pasiruošė jį išvežti? Gal paliks tik vieną tualetą Beržynėlyje? Visaip spėlioja praeiviai. Vis tik nuversti ant šono tualetą nėra tinkamas poelgis.

Dabar, nežinomam virusui siaučiant, atsirado įprotis numesti veido kaukę. Jų galima pamatyti šalia šaligatvio ant žolynėlio, arba tiesiog ant šaligatvio. Eini ir galvoji, iš kur atsirado toks netvarkingumas? Daugumai patinka matyti švarią aplinką, bet yra dalis tokių, kuriems aplinka gali būti ir prišiukšlinta. Tai blogo išauklėjimo rezultatas.

Dar vienas labai blogas dalykas – tai aplinkos teršimas stiklinėmis taromis. Jau seniai kalbama, kad būtina padaryti stiklinės taros priėmimo punktus. Bet tokie punktai nežinia kodėl vis dar neatsiranda. Tiesa, yra specialūs konteineriai, į kuriuos galima mesti stiklą, bet juk ne visi savo atliekas rūšiuoja. Už tai  ir galima pamatyti išmėtytų butelių. O kas mėto, nuorūkas, butelaičius ir kaukes? Atsakymas yra aiškus. Mėto tie, kuriems švara ir tvarkingumas yra neįgimtas.

comment Skaitytojų komentarai (3)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite