Foto dariau 2020 01 03 8 -tą val ryto.
Angle down Atgal

Nemalonūs vaizdelis prie Lyros pėsčiųjų tako

Tai yra skaitytojo nuomonė, už kurios turinį Etaplius.lt redakcija neatsako.

Vis dėl to, kas yra miesto gatvių ir statinių tvarkytojas niekas iš pašnekovų nežino. Daugumoje pasako, kad turi tvarkyti meras.

Aš manau, kad meras yra, tiesiog, nepajėgus viską sužiūrėti ir tvarkyti. Juk merijoje yra visokios paskirties tarnybinių grupių, vadinasi yra ir grupė, kuriai priklauso ir estetinis miesto gatvių tvarkymas. Štai dar prieš Kalėdines šventes nugriuvo gana sunki skelbimų lenta, mat papuvo mediniai stovai. Gerai, kad neužgriuvo ant kokio vaikelio. Taigi, prie pat pėsčiųjų tako, šalia Lyros gatvės. Šalia labai netvarkingas turgelis, kuriame prekiaujama daržovėmis ir kokiais nors vaisiais. Kada nueina turgininkės, tai pasilieka išvartytos kėdės. Nelabai gražus vaizdas.

O skelbimų lenta guli jau seniai nugriuvusi, nugriuvęs ir medis šalia pietinio tako kirpyklos. Guli jis jau seniai, bet kažkodėl niekas jo nenuveža. Kita panaši skelbimų lenta dar stovi prie Gegužių gatvės, netoli Aido gatvės. Kas žino, kada ji nugriūs. Baimė, kad neužgriūtų kokio vaikelio, juk prieš keletą metų vaikų žaidimo aikštelėje, pietiniame rajone, griūdamos supynės užgulė mirtinai vieną mažą mergaitę. Apie tai plačiai buvo kalbama. Tam, kad neįvyktų nelaimių, reikalinga rimtas aplinkos statinių apžiūrėjimas ir įvertinimas. Šiaip jau viskas būtų kaip ir neblogai, bet kaip ir visada yra taisomų dalykų.

comment Skaitytojų komentarai (1)

Taip pat skaitykite