Angle down Atgal

Nelikite ant ledo, arba Gruodžio šaltukas ne kliūtis dalyvauti renginiuose

Termometro stulpelis smagiai ritasi žemyn, o kalėdinė karštinė pradeda kaisti. Turbūt jau ieškote dovanų artimiesiems ir draugams, bet nepamirškite ir savęs. Uždarę parduotuvių duris, atverkite pažinimo langą – dalyvaukite ekskursijose, orientaciniuose žygiuose ar gastroture.

Visą lapkričio mėnesį jums teikėme pasiūlymus, kur ir ką pamatyti Šiauliuose. Gruodžio mėnesį norime tęsti šią tradiciją, todėl dėmesio – pilnas pirmojo žiemos mėnesio Šiaulių TIC organizuojamų renginių ir reginių sąrašo top5.

Maisto mylėtojai kviečiami apsilankyti penkiose gastroture dalyvaujančiose kavinėse – ten laukia specialiai pagaminti patiekalai: nuo užkandžių iki gardžiausių desertų!

  1. Žiemą dažnas skundžiasi, kad tamsu ir žvalgosi žiburių. Praėjusią žiemą organizuota žvakučių dėlionės akcija sulaukė didelio susidomėjimo, todėl ir šiemet prie Šiaulių TIC vyks net keturios tokios akcijos – gruodžio 1 (15 val.), 8 (15 val.), 15 (15val.), 22 (14:30 val.). Žvakutes dalins TIC‘as, jums tereiks jas išdėlioti pagal schemą.
  2. Gruodžio 15 dieną leisimės į gyvūnėlių paieškas – organizuojamas foto orientacinis žygis „Kur per Kalėdas Šiauliuose prabyla gyvūnėliai?“. Žygis organizuojamas su Normundo Valterio mokykla. Kaip viskas vyks? Gausite planą su vizualiomis užuominomis ir mįslėmis, o tada leisitės į objektų paieškas. Net nepatikėsite, kiek mieste apgyvendinta įvairiausių žvėrelių.
  3. Tarpušvenčiu jau norisi pajudėti, juk pilvai pilni skanėstų nuo šventinio stalo. O sportas – sveikata. Šį kartą siūlome išbandyti jėgas naktiniame orientaciniame žygyje „Nelik ant ledo!” – bus ir ledo (na, jei oras bus maloningas), ir tamsos, ir netikėtų užduočių. Nelikite ant ledo ir palakstykite šventiškai pasipuošusiame mieste.
  4. Mūsų arkliukas – puikūs gidai ir jų autorinės ekskursijos. Tie, kas dalyvavo bent vienoje Sauliaus Stasiūno ekskursijoje tik patvirtins, kad nuobodžiauti nebuvo kada, o pasakojimai ir be priekaištų atliekamas gido darbas – garantuoti. Šį kartą Saulius visus kviečia palandžioti po miesto kiemus ekskursijoje „Kalėdiški Šiauliai: pakiemiais, patvoriais, pagrioviais“. Dar neužsiregistravote? Paskubėkite – vietos dingsta kaip pirmosios snaigės!
  5. Likus vos kelioms dienoms iki Naujųjų metų, surenkite sau ir draugams šventę – sudalyvaukite pramoginėje ekskursijoje „Pagauk šventinį momentą!“. Specialiai šiai ekskursijai sukurtas gido-personažo Sauliaus Šaulio kostiumas, vaišės ir pasakojimai apie miestą kūrusias asmenybes, o dar ir šokėjų meniniai inkliuzai – visa tai, ko reikia geram laiko praleidimui!
comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite