Angle down Atgal

Nelaimė plaukimo centre „Delfinas“: Gelbėtojai gaivino jauną skęsti ėmusį vyrą

Nelaimė Šiauliuose veikiančiame plaukimo centre „Delfinas“. Čia veikiančiame baseine penktadienio, lapkričio 15-osios rytą, gelbėtas skęsti ėmęs jaunas vyras.

Pirminiais duomenimis, nelaimė įvyko apie 10 valandą ryto. Greitosios pagalbos medikams buvo pranešta, kad baseine skęsta žmogus. Jauną, maždaug 25-erių metų vyrą, žmonės pastebėjo baseino dugne ir suskubo ištraukti.

Nelaimėlį pirmieji suskubo gaivinti baseine dirbantys gelbėtojai. Jaunas vyras dar rodė gyvybės ženklus, nepatvirtintais duomenimis, jam iš burnos bėgo kraujas.

Į plaukimo centrą atskubėjo dvi greitosios medicinos pagalbos brigados, kurios perėmė skendusio žmogaus gaivinimą. Jaunas vyras buvo reanimuojamas, jo būklė įvertinta kaip labai sunki. Jis buvo skubiai nuvežtas į Respublikinės Šiaulių ligoninės reanimaciją. Tolesnė sveikatos būklė nežinoma.

Į plaukimo centrą buvo atvykę ir policijos pareigūnai. Jie aiškinosi nelaimės aplinkybes, apklausė liudininkus.

Kas tiksliai atsitiko, kad jaunas vyras ėmė skęsti tiksliai nėra žinoma. Pirminiais duomenimis, nelaimė galėjo įvykti jam nardant. Žinoma tai, kad plaukimo centre jis lankėsi ne pirmą kartą.

Naujienų portalui Etaplius.lt dėl incidento kol kas nepavyko susisiekti su plaukimo centro vadovybe.

comment Skaitytojų komentarai (1)

Taip pat skaitykite