arbata, arbatos maišeliai
Angle down Atgal

Neišmeskite arbatos maišelių: 5 būdai, kaip juos panaudoti

Dauguma iš mūsų geria arbatą. Vienas populiauriausių jos gėrimo būdų – puodelyje užplikant arbatos maišelį. Ar žinote, kad yra puikių būdų, kaip dar kitaip panaudoti arbatos maišelius?

Panaikinkite blogus kvapus

Panaudotą arbatos maišelį palikite išdžiūti. Maišelį dėkite į batus, po kriaukle virtuvėje. Arbatos maišeliai sugeria blogus kvapus.

Iš sausų maišelių išimkite arbatą, ją sumaišykite su soda ir barstykite ant kilimo. Palikite pusvalandžiui, tada išsiurbkite. Tai pašalins bet kokį blogą kvapą kilimo.

Nuraminkite odą

Išbertą ar perštinčią odą galite nuraminti ant jos uždėję atvėsusį naudotą arbatos maišelį. Jis padės sumažinti niežulį ir perštėjimą. Aratos maišelis taip pat pagelbės ir įkandus uodui ar artsirdus mėlynei. Arbatoje esančios medžiagos susiaurina kraujagysles ir mažina patinimą.

Unsplash.com nuotr.
Unsplash.com nuotr.

Sumažinkite saulėje nudegusios odos raudonį

Nudegimai saulėje sukelia ne tik skausmą, bet ir diskomfortą. Po gausių saulės vonių vėsų ir drėgną arbatos maišelį dėkite ant paraudusios odos. Tai palengvins skausmą ir sumažins raudonį.

Atsisveikinkite su tamsiais ratilais po akimis

Arbatos maišeliai sumažina tamsius ratilus ir patinimus po akimis. Du maišelius įdėkite į šaldytuvą, atvėsusius dėkite po akimis. Natūralus kofeinas, esantis arbatoje, padeda sutraukti išsiplėtusias kraujagysles po akimis, todėl oda taps lygesnė ir mažiau patinusi.

Nublizginkite medinius baldų paviršius

Kelis arbatos maišelius pamirkykite šiltame vandenyje, leiskite jiems atvėsti. Maišeliais švelniai patrinkite medinius baldų paviršius (taip pat galite naudoti ir pačią arbatą), nuvalykite švaria šluoste. Mediniai paviršiai atgaus blizgesį.

Pagal Grandmasthing.com.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite