Angle down Atgal

Neišdžiūstanti bala

Mūsų laikraščio prenumeratorė V. N. (redakcijai pavardė žinoma), prašė pasidomėti, kas galėtų padėti „išdžiovinti“ vieną balą.

„Gyvenu Gedimino 76 name. Mums pastatė pusiau požeminius konteinerius, tarp mūsų ir Ruokio 3 – iojo namo. Būtų viskas gerai, jei ne bala priešais juos. Ji niekad neišdžiūsta. Va, ir dabar, išeidama į miestą, norėdama išmesti atliekas, bridau per balą. Galima būtų prieiti, žengiant per žalią veją, bet taip vaikščioti nesu įpratusi. Gal yra numatyta ją nusausinti?“, - klausė moteris.

Šį klausimą uždavėme miesto seniūnei G. Pavasarytei. Seniūnė sakė, kad ta problema jai yra žinoma. „Ir 2019 metais kreipiausi į savivaldybės administraciją, galvojau, gal baigiant remontuoti Maironio gatvę, tą balą panaikins, bet deja, ji liko, nors šioks toks vandens nutekėjimas buvo padarytas. Man Statybos, infrastuktūros ir urbanistikos skyriuje paaiškino, kad reikia atskiro lietaus vandens surinkimo, įrengti trapus, padaryti drenažą, žodžiu, reikalingos nemažos investicijos. Gal į seniūnijos prašymą bus atsižvelgta, reikia klausti specialistų“, - sakė G. Pavasarytė.

Pasak seniūnės, bala tampa pavojinga pašalus, nes ant ledo slysta tiek žmonės, tiek automobiliai. Kalbinome ir savivaldybės administracijos Statybos, infrastruktūros ir urbanistikos skyriaus vedėją R. Želvį. Pasak vedėjo, jei Kaišiadorių miesto seniūnija įtraukė šią probleminę vietą į remontuotinų sąrašą, yra tikimybė, kad ji bus tvarkoma. Tačiau tik po to, kai Kelių direkcija skirs lėšas, jos bus paskirstytos seniūnijoms ir jei miesto seniūnijos darbų sąraše tinkamoj vietoj atsidurs ši šlapia vieta, jai užteks lėšų, ji bus tvarkoma. Kitu atveju darbai nusikels vėlesniam laikui. Kelių direkcija remonto darbams lėšas skiria kovo mėnesį, po to jų paskirstymą turi patvirtinti rajono taryba.

Autorės nuotr.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite