Angle down Atgal

Neįprastu būdu pagerbę draugo atminimą vyrai sugavo 82 kilogramų karpį

Du žvejai, Cliffas ir Paulas, pagerbdami nuo vėžio ligos žuvusio draugo Ronnie'o atminimą grįžo į Tailandą žvejybą. Prieš 3 metus čia bičiuliai sugavo 70 kilogramų karpį. Šįkart žvejyba buvo dar sėkmingesnė – laimikis svėrė 82 kilogramus.
 

Tailandas garsėja iki 182 centimetrų užaugančiais ir 150 kilogramų sverti galinčiais karpiais. Jie neretai įvardijami kaip užkietėjusių žvejų svajonė.

70 kilogramų sveriantį karpį sugavusi trijulė Ronnie'is, Cliffas ir Paulas po kelerių metų nusprendė grįžti į Tailandą ir pamėginti laimę dar sykį. Tiesa, Ronnie'is grįžo kiek kitokiu nei įprastu būdu.

Vyro gyvybę pasiglemžė vėžys, tačiau du draugai turėjo originalią mintį, kaip Ronnie's galėtų vykti į Tailandą. Vyro pelenus jie sumaišė su masalu žuvims.

Panašu, kad vyrų bičiulis dėl to visiškai nesupyko, tikriausiai net apsidžiaugė. Sugautas draugo pagerbimui skirtas karpis svėrė 82 kilogramus.

Laimikio nuotrauka feisbuke susilaukė skirtingų reakcijų. „Hm... Keistai atrodo“, „Ar nebeliko įprastinių masalų?“, „džiugu, kad vyrai pagerbė draugo atminimą“, „Čia žvejų dalykas, ne žvejys to nesupras“, – rašė komentatoriai.

Deja, bet didieji karpiai yra nykstanti rūšis, todėl nusiforografavę su pagauta žuvimi Cliffas ir Paulas jį paleido atgal į upę.

Pagal Unilad.co.uk.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite