Angle down Atgal

Neįprasti, bet labai naudingi dantų pastos panaudojimo būdai

Dantų valymas – ne vienintelis būdas panaudoti dantų pastą. Ji praverčia daugelyje gyvenimo situacijų, apie kurias net nesusimąstėte.

1. Baltiems sportbačiams valyti

Ant baltų batelių su baltu padu dažnai atsiranda įvairių tamsių įbrėžimų. Dantų pasta juos nesunku pašalinti – tereikia dantų šepetėliu ir pasta patrinti nešvarias vietas ir nuvalyti skepetaite.

2. Sidabrui valyti

Dantų pasta – puiki priemonė nuvalyti įvairius metalinius indus. O sidabro dirbiniai ypač puikiai nusivalo, patrynus juos dantų pasta suvilgytu audinio gabalėliu.

3. Baltiems pianino klavišams balinti

Pageltę ir nešvarūs pianino klavišai dažnai gadina nuotaiką. Tačiau kaip dantų pasta pagelbėja, balinant dantis, taip ji gali pagelbėti ir atnaujinti baltus pianino klavišus. Patrynus juos skudurėliu su dantų pasta, klavišai spindės kaip niekada anksčiau.

4. Rašalo ir lūpų dažų dėmėms šalinti

Užtepkite dantų pastos ant dėmės ir stipriai patrinkite. Dėmė pašviesėjo? Tuomet nuplaukite vandeniu ir vėl patrinkite dantų pasta. Kartokite procedūrą tol, kol dėmė išnyks.

5. Indams ir įrankiams valyti

Jūsų puodeliai ir šaukšteliai bus jums dėkingi, jei arbatos ir kavos dėmes nuo jų nuvalysite su dantų pasta.

6. Plaukų dažų dėmėms nuo odos valyti

Jei netyčia plaukų dažų, dažant plaukus, pateko ant odos ir įsigėrė, dėmę lengvai pašalinsite, tą vietą patrynę dantų pasta.

7. Gelbėja, įgėlus vabzdžiams

Dantų pasta pašalina odos suerzinimą ir patinimą, jei įgėlė koks nors vabzdys. Patepkite perštimą vietą dantų pasta ir greitai nebenorėsite įgeltos vietos kasyti.

8. Padeda, iškilus spuogui

Jei vakare dantų pasta patepsite netikėtai iššokusį spuogelį ant veido, ryte jis bus vos pastebimas. Dantų pasta sumažins uždegimą, o spuogelį išdžiovins.

9. Lygintuvui valyti

Patrynus dantų pasta lygintuvo padą, jis atrodys lyg naujas.

10. Kilimų dėmėms valyti

Patrynus balinamąja dantų pasta dėmes ant kilimų, jos lengvai išsivalys.

11. Pageltusiems nagams balinti

Nuo ryškaus naudojamo lako pageltę nagai atrodo neestetiškai. Patrinkite dantų šepetėliu nuvalytus nagus balinamąja dantų pasta ir geltonumas pranyks.

12. Termosams dezinfekuoti

Jei iš termoso sklinda nemalonus kvapas, patrinkite jo vidų apvaliu šepečiu, suvilgytu dantų pasta. Švara ir gaiva – garantuotos.

13. Stabdo kraujavimą, įsipjovus skustuvu

Jei netyčia įsipjovėte skustuvu, kraujuojančią vietą riekia patepti dantų pasta ir palaukti, kol ji sudžius. Kraujas tikrai liausis sunkęsis.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite