Sportas2020 m. Birželio 24 d. 19:15

Neįmušė baudinio, bet vis tiek pelnė „hat-tricką“: Marijampolėje – „Sūduvos“ puolėjo šou

FK "Sūduva" nuotr.

Reporteris MonikaŠaltinis: Etaplius.lt

136166

A lygos čempionato lyderiai Marijampolės „Sūduvos“ futbolininkai neužtruko spręsdami reikalus rungtynėse su turnyro autsaideriu „Panevėžiu“. Tris įvarčius pirmajame kėlinyje pelnę suvalkiečiai pasiekė užtikrintą pergalę – 3:0.

Visus tris įvarčius sūduviečiai pelnė dar iki pertraukos.

11-ąją po „Sūduvos“ pakelto kampinio kamuolys pasimušinėjęs tarp kelių žaidėjų atsidūrė tiesiai po kojomis Mihretui Topčagičiui, kuriam teliko nukreipti jį į vartus iš kelių metrų atstumo.

Jau po 7 minučių bosnis pasiekė dublį – gavęs perdavimą iš Thomaso Salamono, puolėjas pelnė įvartį galva ir padvigubino Marijampolės ekipos persvarą – 2:0.

Dar po kelių akimirkų M.Topčagičius galėjo mušti ir trečiąjį savo įvartį, tačiau idealia proga nepasinaudojo.

„Panevėžio“ futbolininkui Sebastianui Vasquezui baudos aikštelėje sužaidus ranka, bosnis stojo mušti baudinio, tačiau jo bandymą pelnyti trečiąjį įvartį atrėmė vartininkas Rafaelis Broetto.

Vis dėlto M.Topčagičius „hat-tricką“ šiose rungtynėse pasiekė – 42-ąją minutę „Sūduvos“ puolėjas pabėgo į greitą ataką ir smūgiu iš baudos aikštelės prieigų įtvirtino savo komandos pergalę.

Antrajame kėlinyje komandos daug pavojingų momentų nesukūrė ir įvarčių nepelnė, o „Sūduva“ ir „Panevėžys“ liko savo vietose turnyrinėje lentelėje.

Marijampoliečiai su 16 taškų pirmauja čempionate ir antroje vietoje esantį Vilniaus „Žalgirį“ lenkia 6 taškais. Tiesa, sostinės klubas šeštojo turo rungtynes dar tik žais.

Tuo tarpu „Panevėžys“ lieka su 1 tašku per šešis mačus.