Angle down Atgal

Neįgalų sūnų auginanti lietuvė pasibaisėjo medikų darbu

Lietuvių dizainerė Indrė Kvedarienė apie asmeninį gyvenimą kalba nedaug, tačiau visuomet pasidalija istorijomis, ką reiškia namuose auginti vaiką su negalia. Ne tam, kad pati ieškotų paguodos, o tam, kad panašaus likimo mamos nepalūžtų ir visos drauge semtųsi jėgų eiti į priekį.

Devynmetis moters sūnus Joris serga itin retu sindromu, dėl kurio jo vystymosi eiga – itin lėta ir sutrikusi. Jam dažnai tenka lankytis pas medikus, būtent apie kuriuos I. Kvedarienė išsakė labai prastą nuomonę. Šįkart kliuvo Kauno klinikoms, kur moteris buvo tiesiog palikta „ant ledo“.

„Seniai nebuvau klinikose, bet nu b**. Taip ten blogai… Atėjom su mažyliu prieš 9, nes užsiregistravę buvom 9 val. Viskas fainiai, sako, laukit prie 155 kabineto. Ačiū, laukiam. Viskas būtų dzin, laukčiau valandą ir dar daugiau, bet mažius nevaikšto, pyksta, nešioju ant rankų. Užeinu, sakau, gal jau priimkit. Sako: o jūs pas ką? Bet šitas daktaras atostogauja.

Kaip atostogauja? Gi mus prieš mėnesį užregistravo pas jį. Nu ok. Bet tai registratūroj bent galėjo pasakyti, kad nėra, nelaukite daktaro, pavaduoti niekas negalėjo, nes operuoja kitas daktaras. Sako, jis turėjo po atostogų būti pirmadienį, tai kodėl jo nėra – nežino. Ateina vadovė, ji irgi nieko nežino, „nepykit, aš čia nekalta“. Taip praleidom 2 valandas klinikose ir ką – ir nieko. Žodžiu, prasideda vargeliai“, - pasipiktinimo neslėpė lietuvė.

Anglija.today

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite