Angle down Atgal

Neįgaliesiems pritaikyti jau keturi būstai

Šiais metais Prienuose buvo pritaikyti jau keturi būstai neįgaliesiems. Prieš mėnesį dviejuose būstuose buvo įrengti sanitariniai mazgai, dušai, ranktūriai, turėklai laiptinėje.

Spalio mėnesį pritaikyti dar du būstai: vienas Stadiono g. ir socialinis būstas Vytauto g. Juose taip pat pagerintos sanitarinės sąlygos, neįgaliųjų patogumui pritaikyti dušai, tualetai, platintos durų angos ir kt. Darbams panaudota virš 3000 Eur Savivaldybės lėšų ir daugiau nei 4600 Eur valstybės lėšų.
Iki metų pabaigos neįgaliųjų poreikiams planuojama pritaikyti dar 7 būstus.
Būsto ir aplinkos pritaikymas neįgaliesiems yra vykdomas valstybės ir Savivaldybės lėšomis. Iš viso 2019 m. numatyta 31653,88 Eur (19752,02 Eur valstybės biudžeto lėšos, 12661,55 Eur – Savivaldybės biudžeto lėšos). Šiais metais bus pritaikyti būstai ir vaikams su sunkia negalia. Tam iš valstybės biudžeto skirta 3409,14 Eur.
Informuojame, kad iki š. m. spalio 25 d. dar galima teikti prašymus dėl būsto pritaikymo neįgaliesiems 2020 m. (iki šiol gauta 12 prašymų). Prašymus reikia pateikti Prienų rajono savivaldybės administracijos Socialinės paramos ir sveikatos skyriui.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite