Angle down Atgal

Neįgalieji ir vėl varžėsi tradicinėse sporto žaidynėse „Olimpinė mylia“

Penktadienį vyko tradicinės neįgaliųjų sporto žaidynės „Olimpinė mylia“, kurias organizavo Marijampolės savivaldybės I grupės neįgaliųjų draugija kartu su Marijampolės krašto žmonių su negalia sporto klubu „Siekis“.

Marijampolės sporto centre „Sūduva“ susirinko gausios komandos iš Marijampolės regiono. 16-oje įvairių rungčių rungėsi komandos iš Marijampolės, Vilkaviškio, Kalvarijos, Kazlų Rūdos.

Pasidžiaugti vykstančiu kasmetiniu renginiu atvyko savivaldybės mero pavaduotojas Artūras Visockis ir Socialinių paslaugų skyriaus vyriausioji specialistė Aušra Parulienė.

„Dėl Jūsų ir saulė nušvito! Smagu matyti, kad čia susiburia žmonės iš viso regiono, o šių žaidynių kiekvienais metais visi laukia ir noriai jose dalyvauja. Jūs esate puikus bendrystės ir bendradarbiavimo pavyzdys, gebate džiaugtis gyvenimu ir tuo džiaugsmu užkrėsti aplinkinius. Neįgalieji mūsų bendruomenėje visada užėmė ir užims svarbią vietą, esate pilnaverčiai mūsų bendruomenės nariai, kuriems savivaldybė savo ruoštu visada stengiasi skirti deramą dėmesį ir padėti kiekvienoje Jums svarbioje situacijoje. Tegul šią dieną netrūksta geros nuotaikos, puikių rezultatų ir meile gyvenimui degančių akių“, – kalbėjo vicemeras A. Visockis.

Mero pavaduotojas taip pat padėkojo ilgamečiui šių žaidynių vedėjui Marijampolės savivaldybės tarybos nariui, Socialinės ir sveikatos apsaugos komiteto pirmininkui Alvydui Kirkliauskui, kuris niekada nebuvo abejingas silpnesniems ir darbą bei bendravimą su neįgaliaisiais įvardija kaip vieną iš savo gyvenimo džiaugsmų. A. Kirkliauskui žaidynių organizatoriai taip pat įteikė padėką už svarų indėlį padedant organizuoti šį renginį ir nuolatinę pagalbą neįgaliesiems.

Žaidynės kaip įprasta prasidėjo tradicinės mylios eitynėmis apink „Sūduvos“ stadioną, toliau komandos dalyvavo ir aukščiausių rezultatų siekė įvairiose rungtyse, tokiose kaip: žiedų mėtymas, kroketas, smiginis, diskgolfas, rankų lenkimas ir daugelis kitų. Galutinėje įskaitoje nugalėtojų taurę į viršų kėlė Marijampolės savivaldybės I grupės neįgaliųjų draugija. Garbingą antrąją vietą užėmė – Marijampolės krašto žmonių su negalia sporto klubas „Siekis“. Tretieji – Kalvarijos neįgaliųjų draugija.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite