Angle down Atgal

Negavus valdininkų leidimo nupjauti medžių, ilgai nelaimės neteko laukti

Penktadienį po pietų Širvintose, Musninkų gatvėje stiprus vėjas išvertė eglę. Ši krisdama kliudė kieme stovėjusį į darbą atvažiavusios moters automobilį ir užblokavo išvažiavimą iš kiemo pastate įsikūrusių įmonių darbuotojams bei klientams.

Įmonės UAB “Underhill Baltic”, kurios kieme įvyko nelaimė, atstovė nė kiek nesistebėjo šiuo incidentu. Pasak, jos to buvo tikėtasi. Dar praėjusių metų spalį įmonės vadovas parašė Širvintų rajono svaivaldybės administracijai prašymą leisti išpjauti pavojų keliančias egles. Prašyme UAB “Underhill Baltic” vadovas Kęstutis Pakalnis nurodė, kad esant būtinybei medžių pjovimo ir išvežimo darbus galėtų atlikti pati įmonė.

Atvykusi didžiulė Širvintų rajono savivaldybės administracijos sudaryta komisija apžiūrėjo medžius ir priėmė sprendimą, kurį gruodžio mėn. persiuntė ir įmonei. Komisija leido pareiškėjui nupjauti tris konkrečias egles.

Leidime minimos eglės buvo nupjautos nedelsiant pačios UAB “Underhill Baltic” pajėgomis.

Dar keturios eglės, kurių nupjauti neleido, liko stovėti.

Įmonės atstovė stebėjosi tokiu valdininkų neatsakingumu, tačiau džiaugėsi, kad krisdamas didžiulis medis nesužalojo žmonių.

Su automobilio savininke “Krašto naujienoms” nepavyko pasikalbėti, ji tuo metu bendravo su policijos pareigūnais, tad negalime plačiau papasakoti, kiek apgadintas automobilis ir kokia žala patirta.

Dviem automobiliais atvykę ugniagesiai – gelbėtojai medį supjovė ir pašalino iš važiuojamosios dalies.

Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas per Gyventojų perspėjimo ir informavimo sistemą mobiliųjų telefonų savininkams išsiuntė pranešimą dėl stipraus vėjo: „Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas informuoja, kad kovo 8-9 dienomis vakarų, pietvakarių vėjo gūsiai sieks 15-25 m/s. Pasirūpinkite savo gyvybės ir turto saugumu, perspėkite kitus. Daugiau informacijos www.pagd.lrv.lt, www.lt72.lt ir www.meteo.lt.“

Neringa Tuškevičienė

comment Skaitytojų komentarai (1)

Taip pat skaitykite