Angle down Atgal

Nedaug cigarečių vežęs druskininkietis turės daug problemų

Iš Baltarusijos grįžtantis druskininkietis vežėsi kiek daugiau nei 100 pakelių cigarečių. Dabar jam gresia tūkstantinė bauda ir vairuoto mikroautobuso konfiskavimas.

Pirmadienį Druskininkų užkardos pasieniečiai Latežerio kontrolės punkte tikrino iš Baltarusijos grįžtančio 60-mečio Druskininkų gyventojo ir jo vairuoto mikroautobuso „VW Transporter“ dokumentus. Jie buvo tvarkingi.

Mikroautobuse buvo dvi dėžės, apkrautos asmeniniais vairuotojo daiktais. Juos pakėlę Druskininkų pasieniečiai pamatė, kad dėžėse yra ir cigarečių. Iš viso vairuotojas į Lietuvą bandė įvežti 114 pakelių cigarečių „Minsk Super Slims“ ir „NZ Gold“ su Baltarusijos akcizo ženklais.

Dėl kontrabandos VSAT pareigūnai jam pradėjo administracinės bylos teiseną. Druskininkiečiui gresia bauda nuo 1820 iki 4000 eurų. Be to, šią bylą nagrinėsiantys Alytaus apylinkės teismo Druskininkų rūmai gali konfiskuoti „VW Transporter“.

Po apklausos vairuotojas paleistas, jam įteiktas šaukimas atvykti į teismą. Cigaretės ir mikroautobusas saugomi Druskininkų užkardoje.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite