Angle down Atgal

Neblaivus BMW vairuotojas rėžėsi į „Hondą“ ir spruko iš įvykio vietos

Kėdainių rajono policijos komisariato pareigūnai, gavę pilietiškų žmonių informacijos, sulaikė neblaivų eismo įvykį sukėlusį vairuotoją, žinomą Kėdainių verslininką. Negana to, vyriškis su savimi turėjo didelę sumą grynųjų pinigų ir narkotinių medžiagų.

Vairuotojas turėjo didelę sumą grynųjų pinigų ir narkotinių medžiagų.

Pranešė aplinkiniai

Kovo 17 dieną apie 22 val. Bendrajame pagalbos centre buvo gauti keli pranešimai apie tai, kad Kėdainių mieste BMW automobiliu važinėja neblaivus asmuo, apgadinęs kitą transporto priemonę. Į įvykio vietą atskubėję policijos pareigūnai nedelsiant sulaikė bėglį.

Pareigūnai išsiaiškino, kad pusamžis vyriškis, vairuodamas BMW ties Respublikos ir Liaudies gatvių sankryža sukėlė avariją – rėžėsi į „Hondą“, apgadino kelio ženklą bei pasišalino iš įvykio vietos.

Vairuotojas netrukus buvo sulaikytas. Paaiškėjo, kad jis yra neblaivus. Vyriškis į alkoholio matuoklį įpūtė 1,60 promilės. Tai yra vidutinis girtumo laipsnis.

Krūva pinigų ir narkotikai

Atliekant automobilio apžiūrą policijos pareigūnai rado didelę pinigų sumą – apie 50 tūkst. eurų. Vyriškis prisistatė esąs verslininkas ir nurodė, kad pinigai priklauso jam. Taip pat pareigūnai automobilyje rado ir galimai narkotinių medžiagų.

BMW vairuotojas buvo sulaikytas ir nugabentas į Kėdainių rajono policijos komisariato laikino sulaikymo kamerą, o iš ten – į Kauno areštinę.

Rimti nemalonumai

Panašu, kad verslininkui nemalonumų išvengti nepavyks.

Už vairavimą esant neblaiviam jam teks pakloti tūkstantinę baudą. Jis taip pat mažiausiai metams neteks teisės vairuoti automobilio.

Be to, jam teks atlyginti ir kitiems padarytą žalą.

Taip pat verslininkui gali tekti atsakyti ir už narkotinių medžiagų disponavimą. Už tai asmuo Lietuvoje baudžiamas viešaisiais darbais arba laisvės apribojimu, arba bauda, arba areštu.

Daugiau naujienų apie Kėdainių rajoną skaitykite www.rinkosaikste.lt

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite