Angle down Atgal

Neblaivių vairuotojų nesėkmės Marijampolėje

Sekmadienio pavakarę, Marijampolės apskrities vyriausiojo policijos komisariato (apskr. VPK) pareigūnai gavo pranešimą, kad Marijampolėje, viename iš Kauno gatvės daugiabučių kiemų galimai neblaivus vairuotojas bando iš kiemo išvažiuoti automobiliu „Mercedes Benz“.

Operatyviai į pilietiško marijampoliečio pranešimą sureagavę policijos pareigūnai netrukus minėtą automobilį Kauno gatvėje sustabdė patikrinti. Prie vairo sėdėjo iš užsienio grįžęs vyras (g. 1975 m.), nuo kurio dvelkė alkoholiu. Patikrinus vairuotoją alkoholio matuokliu, paaiškėjo, kad jis vairavo vidutiniškai girtas (2,42 prom.). Tuomet vyras buvo sulaikytas, o jo automobilis nuvairuotas saugoti.

Praėjusio penktadienio rytą pareigūnai gavo pranešimą apie Marijampolėje, Vasaros ir Vygrių gatvių sankryžoje, įvykusį techninį eismo įvykį. Sankryžoje 7.52 val. susidūrė blaivaus Kalvarijos gyventojo (1992 m.) vairuotas automobilis „Audi A4“ ir jaunos marijampolietės (1995 m.) vairuotas „Audi A3“. Po eismo įvykio paaiškėjo, kad Marijampolės gyventoja vairavo būdama vidutiniškai girta (1,87 prom.). Jai, kaip ir „užsieniečiui“, gresia baudžiamoji atsakomybė ir akistata su Temide.

Ričardo Pasiliausko fotoiliustracija

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite