Angle down Atgal

Neblaivi vairavusi E. Mildažytė atsiprašė

Neblaivi vairavusi žurnalistė ir televizijos laidų vedėja Edita Mildažytė atsiprašė, skelbia LRT naujienų portalas.

„Sunku kalbėti apie didžiausios viešos gėdos dieną. Atsiprašau visų, kuriuos įskaudinau, įžeidžiau, nuvyliau savo nedovanotinu elgesiu. Šeimos, vaikų ir mamos, visų tų, kuriems nederamas mano elgesio šleifas pakenkė reputacijai, įstaigos geram vardui. Atsiprašau žiūrovų, kolegų, LRT vadovybės. Suprantu ir labai išgyvenu, kad sukėliau pavojingą situaciją“, – laiške LRT teigė E. Mildažytė.

„Jei galėčiau panaikinti vakar dieną, taip ir padaryčiau. Deja, tai jau yra įvykęs faktas. Už padarytas veikas būsiu nubausta pagal įstatymą, praradau dalies Jūsų meilę ir pasitikėjimą. O tai yra milžiniškas nuostolis. Suprantu ir pripažįstu, kad pati sudaviau baisų smūgį visam savo gyvenimui. Labai prašau man atleisti“, – rašoma laiške.

E. Mildažytė, vairavusi automobilį „Honda Jazz“, buvo sulaikyta neblaivi sekmadienį Vilniuje, Nemenčinės plente. Jai nustatytas vidutinis 2,36 prom. girtumas.

Žinomos žurnalistės ir laidų vedėjos atžvilgiu pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl vairavimo išgėrus. Baudžiamajame kodekse už tai numatyta bauda, areštas arba laisvės atėmimas iki vienų metų.

BNS

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite