Angle down Atgal

Neapdraustą automobilį vairavęs Baltarusijos pilietis bandė papirkti pasienietį

Neapdraustą vienatūrį vairavęs Baltarusijos pilietis Medininkų kontrolės punkte pamėgino papirkti pasienietį. Net ir pakartotinai įspėtas apie gresiančią atsakomybę užsienietis nesiliovė brukti pinigų, todėl buvo sulaikytas ir uždarytas į areštinę.

Šeštadienį vakare Medininkų punkte VSAT Vilniaus pasienio rinktinės Padvarionių užkardos pareigūnas patikrino iš Lietuvos vykusio 42-ejų Baltarusijos piliečio ir jo vairuoto vienatūrio „Chrysler Grand Voyager“ dokumentus. Automobilis buvo pažymėtas baltarusiškais registracijos numeriais.

Paaiškėjo, kad užsienietis neturi privalomo vairuotojų civilinės atsakomybės draudimo liudijimo. Pasienietis informavo vairuotoją, jog šiam gresia administracinė bauda ir patarė kreiptis į Medininkų punkte įsikūrusias draudimo kompanijas.

Tuomet baltarusis dokumentus tikrinusiam VSAT pareigūnui pasiūlė „susitarti“ ir pateikė savo pasą, kuriame buvo įdėta 10 eurų kupiūra. Tuomet pasienietis Baltarusijos pilietį įspėjo apie gresiančią baudžiamąją atsakomybę, tačiau vairuotojo tai nesudrausmino. Vyras pareiškė žinąs apie jo laukiančius nemalonumus ir nesiliovė siūlyti paimti pinigus.

Tuomet Baltarusijos pilietis buvo sulaikytas ir uždarytas į areštinę. VSAT Vilniaus rinktinėje dėl papirkimo pradėtas ikiteisminis tyrimas. Užsieniečiui gresia bauda arba laisvės apribojimas, arba areštas.

Be to, už neapdrausto automobilio vairavimą VSAT pareigūnai vyrą dar nubaudė administracine 30 eurų bauda. Transporto priemonė laikinai saugoma Medininkų punkte.

VSAT Vilniaus pasienio rinktinės inf.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite