Ne itin rezultatyviose rungtynėse RK„Šiauliai“ 19:27 krito prieš favorite laikytą Kauno RK „Ąžuolas“ komandą.

Šiauliai
Šiaulių RK “Šiauliai” nuotr.
Giedrius Šteimantas Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Etaplius.lt

Nors rankinio aikštelėje atkaklių kovų netrūksta, tačiau pasigirti pergalėmis šiauliečiai šį sezoną, vis dar, negali. Vyrai kovoja negailėdami jėgų, bet pergalių dar teks palaukti. Ne išimtis-  ir šio šeštadienio kova.

Pirmojo kėlinio pradžia nieko blogo Šiaulių komandai nežadėjo. Tačiau šiauliečiai neatlaikė kauniečių tempo. Vyravo greitas, kietas žaidimas. Po pirmojo kėlinio – 8:15, pirmavo svečiai iš Kauno. Antrajame kėlinyje vyravo aštrus žaidimas abiejose aikštės pusėse. Šiauliečiai kovėsi dėl kiekvieno kamuolio. Varžovai bandė nutolti, tačiau RK „Šiauliai“ žaidėjams, pasiaukojančio žaidimo dėka, skirtumą pavyko kiek sumažinti. Visgi, šiauliečiams rungtynių eigos pakeisti nepavyko.

Rungtynėse netrūko ir grubaus žaidimo. Už grubų žaidimą trečią kartą iš aikštės 2 min. pašalintas RK „Ąžuolas“ atstovaujantis K. Kručas. Kadangi tai buvo trečias pašalinimas, žaidėjas prieš save išvydo ir raudonąją kortelę. Tad žaidėjui likusias rungtynes teko žiūrėti įsitaisius tarp žiūrovų. Taip pat, kauniečių gretose 2 min. iš aikštelės buvo pašalintas du kartus D. Burbonas ir kartą K. Jankauskas. Skolingi neliko ir šiauliečiai. Už grubų žaidimą du kartus iš aikštelės 2 min. pašalinti: A. Budrys ir R. Leščinskas – kartą.

Pelnyto pagyrimo susilaukė mūsų miesto komandos vartininkai – M. Buožys ir D.
Adomavičius atrėmė net po 10 varžovų mestų kamuolių. RK „Šiauliai“ rezultatyviausi žaidėjai: M. Nakvosas – 4 , G.Jocas – 2, T.Baliutavičius – 2, A. Budrys – 2, R. Leščinskas – 4 ir D. Saliamoris – 3. RK „Ąžuolas“ rezultatyviausi žaidėjai: V.Juozaitis – 8, K.Jankauskas – 7,A. Stankūnas – 6, D. Burmonas – 5 ir M. Stumbra – 1.

Kauniečiai pademonstravo solidų žaidimą ir iš Šiaulių išsivežė pergalę rezultatu 19:27.

Artimiausias rungtynes šiauliečiai žais 2021m. lapkričio 27d. išvykoje. Vilniuje susikaus su vietos HC „Amber“ komanda.