Angle down Atgal

Nauju šaligatviu – link buvusio „siauruko“ stoties

Utenoje vis sunkiau surasti nesutvarkytą, nesuremontuotą gatvę. Gerų pokyčių sulaukė ir Stoties gatvė bei joje gyvenantys uteniškiai.

Gegužės pabaigoje prasidėjęs vienos gatvės pusės šaligatvio tiesimas šiuo metu jau įpusėjęs ir, kaip sakė UAB „Utenos komunalininkas“ (naują šaligatvį tiesia šios įmonės darbuotojai) direktorius Rimantas Kaušylas, jei nesutrukdys kiti darbai, planuojamas pabaigti iki rugpjūčio vidurio.

Kodėl buvo pasirinkta tvarkyti būtent šios pusės šaligatvį? Pasak direktoriaus, minėtoje gatvės pusėje gyvena daugiau gyventojų, yra daugiau įvažiavimų į kiemus, ji yra judresnė. Tad poreikis tiesti naują šaligatvį buvo didesnis šioje gatvės pusėje.

Dėl to kitos gatvės pusės gyventojai neturėtų susikrimsti: eilės sulauks ir jų šaligatvis. Tik dar ne šiais metais, nes lėšų kol kas skirta šiuo metu tiesiamam šaligatviui. Kaip sakė Rimantas Kaušylas, bus tvarkoma ir ta gatvės dalis, kurios dangą, prieš klojant naują šaligatvį, teko išpjauti. Visos gatvės danga nėra prastos būklės, tad jos remontuoti dar nereikia, bet nutiesus naujus šaligatvius bus galima planuoti ir ją tvarkyti.

Tiesiamo šaligatvio ilgis – per 700 m. Naujo šaligatvio nutiesimui bus išleista daugiau kaip 50 tūkst. Eur. Šaligatvis tiesiamas pagal visus statybos techninio reglamento reikalavimus, tad bus patvarus ir ilgaamžis.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite