Angle down Atgal

Naujovė Šiauliuose – kokybiško maisto rinkiniai visai dienai

Gytariuose įsikūrusi kavinė - restoranas „Upsidedown“ siūlo ne tik sveikų ir įdomių patiekalų, bet ir kokybiško maisto rinkinių visai dienai. Plačiau pasakoja restorano vadovas Mindaugas Kimtys:

– Įkurdami šį restoraną, norėjome pasidalyti ilgamete darbo patirtimi užsienyje ir supažindinti visuomenę su įvairesne tarptautine virtuve, nebandant kardinaliai pakeisti įsisenėjusių valgymo įpročių. Mūsų išskirtinumas tas, kad patiekaluose nenaudojame jokių nereikalingų padažų, kurie nuslėptų tikruosius ingredientų skonius. Priešingai – norime juos pabrėžti.

Viena iš mūsų teikiamų paslaugų – maisto rinkiniai visai dienai, kuriuos sudaro pusryčiai, pietūs, vakarienė ir du užkandžiai. Tai labai patogu, norint sutaupyti laiko, laikytis režimo ir siekti užsibrėžtų tikslų. Visi žinome, jog dauguma žmonių nori greitų rezultatų. Išgirdus, kad per mėnesį sveika numesti nuo 2 iki 4 kilogramų, daliai nusvyra rankos. Tuomet griebiamasi dietų. Tačiau dietos veikia ciklo principu, t. y. ką numesi, tas sugrįš. Visai kas kita yra atsikratyti svorio lėčiau, laikantis subalansuotos mitybos. Ją sudaro platus maisto asortimentas ir tinkamas kalorijų kiekis.

Mūsų siūlomas maisto rinkinių racionas platus – kad neatsibostų, be to, skanus – kad režimo laikymasis netaptų kančia. Norime pasidžiaugti, jog esame pirmieji Šiauliuose.

Taip pat ruošiame maistą šventėms, renginiams, susibūrimams.

Maisto rinkinių galite užsisakyti: feisbuko paskyroje „upsidedown.siauliai“, www.upsidedown.lt arba per „Foodbooking“ programėlę. Taip pat numeriu +370 640 06 644.

Kavinė-restoranas „Upsidedown“ Gytarių g. 24, Šiauliai
(„Energy Gym“ komplekse)
I–V 10:00–20:00, VI 10:00–16:00,
VII nedirbame

Reklama

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite