Angle down Atgal

Naujovė: Šiaulių įmonė privalomą darbuotojų testavimą nuo Covid-19 atliks savo medicinos punkte

Vyriausybės nutarimu nuo šių metų gruodžio 1 dienos gamybos įmonių darbuotojams privalomas testavimasis dėl Covid-19 ligos tapo mokamu. Šiauliuose įsikūrusi ir visiems gerai žinoma bendrovė UAB „Baltik vairas“, nusprendusi sumažinti rūpesčių darbuotojams, bet tuo pačiu kontroliuoti koronaviruso situaciją įmonės viduje, pasirūpino, kad privalomus testus būtų galima atlikti įmonės sveikatos priežiūros punkte darbdavio lėšomis.

Bendrovė „Baltik vairas“ jau nuo praėjusių metų gruodžio mėnesio profilaktiškai testuoja darbuotojus greitaisiais antigeno testais: taip siekiama sudaryti darbuotojams saugias darbo sąlygas ir užkirsti kelią galimam koronaviruso plitimui įmonės viduje. Įmonės medicinos punkte slaugytoja Adelė Mačiulaitienė darbuotojus profilaktiškai testavo jau beveik 7000 kartų. Na, o teisės aktams įtvirtinus, kad nuo šių metų gruodžio 1 dienos privalomai testuotis turintiems žmonėms tyrimai nebebus finansuojami valstybės biudžeto lėšomis, įmonė nusprendė darbuotojams, kurie nėra imunizuoti, sudaryti išskirtinę galimybę tirtis nemokamai.

„Dėkojame pasiskiepijusiems darbuotojams ir toliau raginame tą daryti, nes vakcinavimas yra vienintelis kelias suvaldyti pandemiją. Tačiau įvertinę naujus reikalavimus dėl testavimo, siekdami sudaryti palankesnes sąlygas darbuotojams, akreditavome įmonės sveikatos priežiūros kabinetą, ir dabar turime galimybę privalomą testavimą atlikti įmonėje, už darbdavio lėšas“, – sako UAB „Baltik vairas“ žmogiškųjų išteklių vadovė Irena Pupienienė.

Bendrovėje didžioji dalis darbuotojų jau pasinaudojo šiuo metu geriausia apsaugos nuo koronaviruso galimybe – skiepais. Na, o periodiškai, dėl įvairių priežasčių, testuotis pasirinko apie 15 procentų UAB „Baltik vairas“ darbuotojų.

Rūpintis savo darbuotojų sveikata bendrovei tikrai ne naujiena. Įmonėje jau apie 70 metų veikia medicinos punktas, kuriame darbuotojams suteikiama pirminė medicininė pagalba. Šiuo metu čia galima pasimatuoti kraujospūdį, susileisti paskirtus vaistus ir net atlikti kai kurias reabilitacines procedūras. Na, o akreditavus medicinos punktą ir užregistravus jį kaip pirminės sveikatos priežiūros įstaigą, jame bus galima suteikti ir daugiau sveikatos priežiūros paslaugų.

Remiamas turinys

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite