Angle down Atgal

Naujosios-Statybininkų g. sankryžoje – dvi papildomos šviesoforų sekcijos

Trečiadienį Naujosios-Statybininkų gatvės sankryžoje sumontuotos dvi papildomos šviesoforų sekcijos su žalia rodykle, informuoja Alytaus miesto savivaldybė.

Viena jų leidžia sukti į dešinę degant raudonos spalvos šviesoforo signalui iš Statybininkų g. į Naująją gatvę, kita iš Naujosios g. į Statybininkų g.

Šie nauji dešinės krypties sekcijiniai šviesoforai sumontuoti, panaikinus žalias rodykles nuo šviesoforų. Planuojama, kad greitu metu žalios rodyklės sekcijiniai šviesoforai bus sumontuoti ir Naujosios-Žuvinto-Raudonkalnio gatvių sankryžoje.

Alytaus mieste yra 20 šviesoforais reguliuojamų sankryžų, iš kurių žaliųjų rodykliųyra 7. Rekonstruojant Naujosios, Putinų ir Kalniškės gatvių sankryžą, šviesoforai jau buvo įrengiami be žaliųjų rodyklių, praėjusiais metais rekonstruotas šviesoforas, kuriame buvo panaikintos žaliosios rodyklės A. Jonyno ir Putinų gatvių sankryžoje.

Sankryžose, kurias planuojama rekonstruoti, pvz., Ulonų, Santaikos ir Pulko g., nebus papildomai investuojama į šviesoforo pakeitimą. Eismo sąlygos bus gerinamos rekonstruojant sankryžas.

Šiuo metu yra rengiamos Pulko ir Jotvingių g. sankryžoje esančių šviesoforų rekonstrukcijos pirkimo sąlygos.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite