Angle down Atgal

Naujosios Akmenės kultūros rūmai pražydo jaunyste ir talentais

Įvyko jaunimo apskritojo stalo tradicinių jaunimo apdovanojimų ARJA- 2019 iškilmės. Jie visi – kūrybingi, drąsūs, veiklūs ir nuoširdūs.

Tiek daug jaunų ir protingų, gražių ir labai draugiškų žmonių viename būryje. Ketvirtą kartą rajono jaunimo apskritasis stalas rengia jaunimo apdovanojimus, kuriuose pagerbiami geriausi iš geriausių. Šiemet buvo paskelbta dešimt nominacijų. Nugalėtojai išrinkti balsuojant: net 70 procentų balsų lemia balsavimas internetu, du dešimtadalius balsų atiduoda jaunimo reikalų tarybos nariai, dar dešimtadalis balsų – nuo buvusių nugalėtojų.

LR Seimo narys V. Ąžuolas didžiuodamasis sostinėje pasakoja apie rajono jaunimo renginius ir idėjas. Linkėjo neprarasti ryžto ir užsispyrimo siekiant tikslo.

Jaunimo metų įvykiu pripažintas IVIDU atidarymas. IVIDU galima įvardinti ir kaip ypatingą jaunimo reiškinį. IVIDU komanda kilo į sceną dar kartą, nes išrinkta geriausia jaunimo organizacija. Reiškiniu galima įvardinti, nes sugebėjo patraukti rėmėjų dėmesį. Didžiuodamasis, kad gali būti ne tik rėmėju, bet ir puikios komandos draugu, sakė rajono verslininkų asociacijos lyderis A.Valinčius. Rajono verslininkų asociacija pelnė „Metų paramos jaunimui“ apdovanojimą.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite