Angle down Atgal

Naujos „Ryanair“ bagažo taisyklės, kad kelionės prasidėtų sklandžiai

„Ryanair“ oficialiame tinklapyje teigaima, kad pagrindinė naujos bagažo politikos nauda bus sumažėjęs skrydžių vėlavimų laikas ir pigesnės registruoto bagažo paslaugos pasirinkimas. Susipažinkite su galimais pasirinkimais. Nežinojimas gali sugadinti kelionės pradžią.

RANKINIS BAGAŽAS -(angl. SMALL BAG)
RANKINIS BAGAŽAS -(angl. SMALL BAG)

Visi keleiviai turi teisę į saloną įsinešti vieną nedidelį asmeninį krepšį, kuris tilptų po sėdyne (40 cm x 20 cm x 25 cm). Tai galėtų būti, pavyzdžiui, rankinė, nešiojamas krepšys ar maža kuprinė.

Jei rankinis bagažas netelpa į krepšio dydžio matavimo stendą, tada keleivis turės sumokėti 25 Eur už krepšį, kuris bus pažymėtas ir padėtas į orlaivio bagažo skyrių, o atsiimti jį teks atvykimo oro uosto bagažo išdavimo juostoje.

PIRMUMO TEISĖ IR 2 VIENETAI RANKINIO BAGAŽO – (angl. PRIORITY & 2 CABIN BAGS)
PIRMUMO TEISĖ IR 2 VIENETAI RANKINIO BAGAŽO – (angl. PRIORITY & 2 CABIN BAGS)

Keleiviai, įsigiję pirmumo teisę ir dviejų vienetų rankinio bagažo gabenimo paslaugą arba "Plus / Flexi / Family" bilietą arba jungiamąjį skrydžių bilietą, gali įsinešti į saloną dar vieną papildomą 10 kg krepšį, kuris bus dedamas į bagažo talpyklą salone, jis negali viršyti 10 kg ir matmenys turi būti ne didesni nei 55cm x 40cm x 20cm.

KAINA

Pirmumo teisė ir dviejų vienetų rankinio bagažo gabenimo paslauga kainuoja 6 Eur, jei paslaugą įsigyjate skrydžio užsakymo metu. Jei paslaugą pridedate naudodami užsakymo tvarkymo programėlę "Manage my Booking" arba per "Ryanair" programą, mokestis yra 8 Eur.

NAUDA

Pagrindinė šios paslaugos teikiama nauda yra pirmumo teisė įlipti į orlaivį, praleisti bagažo pridavimo eilę ir eiti tiesiai į savo vietą.

PATARIMAI

Pirmumo teisę ir dviejų vienetų rankinio bagažo gabenimo paslaugą galima įsigyti likus 30 minučių iki numatyto išvykimo laiko, mokestis negrąžinamas.

Atkreipkite dėmesį, kad keleivių, įsigijusių pirmumo teisę, nebus paprašyta savo bagažo perduoti į bagažo skyrių, nebent tai bus būtina dėl operacinių priežasčių.

Kūdikiui (nuo 8 iki 23 mėnesių amžiaus), keliaujančiam su suaugusiais, neteikiama rankinio bagažo paslauga, tačiau kartu keliaujantis suaugęs asmuo gali neštis papildomai iki 5 kg sveriantį kūdikio krepšį.

10kg REGISTRUOTAS BAGAŽAS – (angl. 10kg CHECK-IN BAG)
10kg REGISTRUOTAS BAGAŽAS – (angl. 10kg CHECK-IN BAG)

Keleiviai, neįsigiję pirmumo teisės, tačiau norintys įsinešti antrą didesnį rankinio bagažo vienetą (10kg svorio), turi nusipirkti 10 kg registruoto bagažo gabenimo paslaugą. Prieš patenkant į saugumo patikrinimo zoną, 10kg bagažas turi būti įregistruotas oro uosto bagažo registratūroje. Tokiu atveju keleivis atsiims savo bagažą atvykimo oro uosto bagažo išdavimo juostoje. Negabaritinis rankinis bagažas nebus priimtas į lėktuvą prie įlaipinimo vartų. Esant galimybei, jis bus patalpintas į orlaivio bagažo skyrių už 50 Eur mokestį.

KAINA

10 kg registruoto bagažo gabenimo paslauga kainuoja 8 Eur, jei paslaugą įsigyjate užsakydami skrydį arba 10 Eur, jei papildote savo užsakymą internetu per rezervavimo sistemą.

Neįsigiję pirmumo teisės keleiviai, kurie nerezervavo papildomo bagažo, visada gali įsigyti 10 kg registruoto bagažo gabenimo paslaugą už 20 Eur bagažo registravimo zonoje arba už 25 Eur prie įlaipinimo vartų.

10 kg registruoto bagažo paslaugą galima įsigyti likus 40 minučių iki numatyto išvykimo laiko, mokestis negrąžinamas.

KITA INFORMACIJA

Keleiviai, turintys medicininę įrangą, vis dar gali nemokamai įsinešti reikiamus daiktus į orlaivį pagal specialios pagalbos komandai reikalavimus.

Jei norite naudoti ar įsinešti specialų medicininį daiktą, turite susisiekti specialia pagalbos linija. Tam tikrus elementus, tokius kaip nešiojamieji deguonies konteineriai, atitinkančius norminius reikalavimus, yra leidžiama naudoti orlaivyje. Kita medicininė įranga, pvz., nešiojama dializės mašina, gali būti transportuojama, tačiau ja negalima naudotis orlaivyje.

Specialioji pagalbos komanda nustatys, ar jūsų prašymas gali būti patvirtintas, ir suteiks leidimą transportuoti daiktą.

Pagalbos linija:

+44 871 2460002 - skambučiai kainuoja 0,13 Eur už minutę, + tarptautiniai skambučių tarifai, tinklo priedai ir jūsų telefono kompanijos prieigos mokestis.

Skambučiai iš mobiliųjų telefonų ir kitų tinklų gali kainuoti daugiau. Linijos yra atidarytos: pirmadieniais-penktadieniais, 06:00 - 19:00 GMT, šeštadieniais, 9:00 - 18:00 GMT. Sekmadienis, 10:00 - 18:00 GMT.

comment Skaitytojų komentarai (1)

Taip pat skaitykite