Angle down Atgal

Nau­jos kar­tos au­si­nės: pa­rinks dai­nas, pa­dės su­si­kaup­ti

Nau­jo­sios au­si­nės, su­kur­tos ame­ri­kie­čių fir­mos „Neu­rab­le“, vei­kia su­jung­tos su iš­ma­nio­jo te­le­fo­no pro­gra­mė­le. Jos ne tik ga­li pa­rink­ti var­to­to­jui mu­zi­ką, pa­de­dan­čią la­biau­siai su­si­kaup­ti, bet ir iš­jung­ti iš­ma­nio­jo pra­ne­ši­mus, jei jie per­ne­lyg ati­trau­kia nuo pa­grin­di­nės veik­los.

JAV firma sukūrė „smegenų skaitymo“ ausines, kurios jas naudojančiam žmogui gali pasakyti, kada reikalinga pertrauka. Jos taip pat gali automatiškai įjungti triukšmą panaikinančią funkciją, jei vartotojas yra blaškomas.

Kiekvienoje ausinėje yra tam tikri davikliai, kurie aptinka elektrinius impulsus smegenyse ir duomenis per „Bluetooth“ nusiunčia į išmaniojo programėlę. Negana to, ausinės gali išjungti išmaniojo telefono pranešimus, kurie sumažintų vartotojo blaškymąsi dėl gaunamų pranešimų, žinučių. Besinaudojantieji šiomis ausinėmis taip pat bus įspėti, kada artėja lūžio taškas ir reikalinga pertrauka bei koks dienos laikas jam pats produktyviausias.

Ausines kūrusi amerikiečių kompanija sugalvojo ir tokią technologiją, kuri leidžia ausinėms sukurti grojaraštį, tinkamiausią vartotojui pagal tai, kokia muzika jam geriausiai padeda susikoncentruoti. Dr. Ramses Alcaide, firmos įkūrėja, sako tyrimu atskleidusi, kad žmonės per dieną turi tik 2–3 valandas aukšto produktyvumo. „Enten“ ausinės leis jums sužinoti, kaip ir kada tai vyksta, kad galėtumėte kiek įmanoma geriau panaudoti savo produktyvumą ir nepervarginti savo smegenų“, – sako ji.

Parengta pagal Dailystar.co.uk

 

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite