Angle down Atgal

Naujojoje Akmenėje varėniškiai buvo stipriausi

Liepos 25 dieną Naujojoje Akmenėje vyko Lietuvos savo svorio štangos spaudimo čempionatas, kuriame dalyvavo beveik 200 stipruolių iš visos Lietuvos.

Varėnai atstovavo 9 sportininkai iš „Geležies lygos“ sporto klubo. Varėniškiai čempionų titulo lengvai atiduoti nenorėjo.. Pradžioje savo jėgas, su pusę savo svorio sveriančia štanga, išbandė merginos. Jaunių amžiaus grupėje Reda Laurinavičiūtė savo svorio kategorijoje pelnė sidabrą ir nusileido tik savo komandos draugei Valerijai Petrovaitei, kuri laimėjo auksą. Melita Zalanskaitė savo svorio kategorijoje be vargo užėmė pirmą vietą.

Jaunimo amžiaus grupėje po ilgos pertraukos sugrįžusi Ugnė Karsokaitė iškovojo sidabro medalį, o suaugusiųjų amžiaus grupėje įspūdingai pasirodė Ieva Balukonytė, kuri pusę savo svorio išspaudė net 72 kartus ir tapo absoliučia visų varžybų nugalėtoja. Susumavus merginų taškus paaiškėjo, kad jos antrus metus iš eilės tapo Lietuvos jaunių ir jaunimo čempionėmis. 

Veteranių grupėje, varžybų debiutantė Danguolė Laurinavičienė ir Danguolė Popovič užėmė 4 vietas, tačiau komandų iskaitoje jos liko trečioje vietoje.

Suaugusių vyrų kategorijoje tai pat debiutavęs Mantas Vilčinskas tik per plauką liko nuo prizininkų pakylos ir liko ketvirtoje vietoje. Trečioje veteranų amžiaus grupėje (virš 60 metų) Vytautas Kazlauskas įveikė savo amžinus oponentus Antaną Micių ir Vytautą Šiurkų bei iškovojo aukso medalį. 

comment Skaitytojų komentarai (0)

Sponsored video

Taip pat skaitykite