REDAKCIJA REKOMENDUOJA
SUSIJĘ STRAIPSNIAI
Horoskopai2024 m. Vasario 23 d. 20:41

Zodiako ženklai, kuriems kovo mėnesį seksis su pinigais

Lietuva

freepik.com nuotr.

EtapliusŠaltinis: Etaplius.LT


292971

Vieniems Zodiako ženklams astrologai kovo mėnesį žada postūmį romantiniuose santykiuose, kitiems – karjeroje. Tuo metu trims ženklams žadama finansinė sėkmė. Ar jūs vienas iš laimingųjų?

Teigiamų pokyčių piniginiuose reikaluose sulauks šie Zodiako ženklai:

1. Jautis (balandžio 21 d. – gegužės 21 d.)

2024-ieji Jaučiams žada daug gero. Esą per šiuos metus šio ženklo atstovai turi visas galimybes pasiekti užsibrėžtų tikslų daugelyje sričių. Kovo mėnesis Jaučiams itin palankus pritraukti pinigus. Visi būdai gali būti tinkami – tiek drąsūs žingsniai versle, tiek karjeros šuolis darbovietėje, taip pat dažnos manifestacijos ir sprendimai investuoti.

2. Liūtas (liepos 23 d. – rugpjūčio 21 d.)

Dramatiškiesiems ir kūrybingiesiems Liūtams kovo mėnesį taip pat gali nusisekti. Tiesa, šio ženklo atstovams didelių pastangų gali ir neprireikti – jie it magnetas pritrauks finansiškai naudingus pasiūlymus. Vis tik šio Zodiako atstovai neturėtų užmigti ant laurų, budrumas, kalbant apie pinigus, labai svarbus.

3. Skorpionas (spalio 24 d. – lapkričio 22 d.)

Pritraukti pinigus ateinantį mėnesį gali ir ambicingieji Skorpionai. Pastariesiems žadama itin didelė sėkmė, susijusi su darbine veikla. Naujas darbo pasiūlymas, trokštamo verslo įkūrimas? Viskas Skorpionų rankose. Nors pirmąjį pavasario mėnesį jiems itin palankus laikas, veikti šio ženklo atstovai gali jau dabar, o kovo mėnesį jau skaičiuoti saldžius pastangų vaisius.REDAKCIJA REKOMENDUOJA