REDAKCIJA REKOMENDUOJA
SUSIJĘ STRAIPSNIAI
Sportas2018 m. Spalio 4 d. 15:15

Žiemos raliui startas duotas

Utena

Reporteris MonikaŠaltinis: Etaplius.lt


55060

Spalio 3 d. buvo duotas startas populiariajam, Utenos apylinkėse vykstančiam ir 50 tūkst. žiūrovų pritraukiančiam žiemos raliui. Taip buvo nuspręsta Utenos rajono savivaldybės mero Alvydo Katino ir žiemos ralio organizatorių lenktynininko Benedikto Vanago bei ralio direktorius Ramūno Kliunkos susitikime.

Prie starto pradžios prisijungė ir susitikime dalyvavę Utenos rajono savivaldybės mero patarėjas Henrikas Zabiela bei Savivaldybės administracijos direktorius Jonas Slapšinskas.

Kitų metų sausį vyksiantis ralis bus jubiliejinis – dešimtasis. Pasak Benedikto Vanago, planuojama grįžti prie dviejų dienų ralio, surengti greičio ruožą mieste, galvojama apie naktinį ralį. Bet yra viena problema: visus ralio organizatorių planus gali sugriauti... žiema. „Greičio ruožą mieste norėtume surengti ant ledo, – mintimis dalinosi Benediktas Vanagas. – Bet sunku pasakyti, ar to ledo bus. Jei žiema pagailės šalčio, gal atsiras galimybė surengti greičio ruožą Utenos hipodrome. Labai tikimės, kad ateinanti žiema bus tokia pat gera, kaip ir šiųmetė vasara".

Pasak ralio organizatorių, kaip ir kiekvienais metais ralį vainikuos iškilmingas nugalėtojų apdovanojimas ir nemokamas koncertas. Į jį bus kviečiami visi žiūrovai, ralio dalyviai ir svečiai.

Susitikime buvo kalbama dar viena, daugelį dominančia, aktualia ir svarbia tema – Dakaras. Kaip sakė Benediktas Vanagas, jo ekipažo automobilis į Peru išvyksta jau lapkričio pabaigoje. 2019 m. Dakaro ralis vyks sausio 6–17 dienomis. Lenktynininkams teks įveikti 5 tūkst. km ilgio trasą, kurios didžioji dalis tęsis smėlynais.

Baigiantis susitikimui žiemos ralio organizatoriai savivaldybės vadovams įteikė atminimo dovanas. Starto pradžiai – bendra nuotrauka.REDAKCIJA REKOMENDUOJA