REDAKCIJA REKOMENDUOJA
SUSIJĘ STRAIPSNIAI
Gatvė2024 m. Sausio 23 d. 14:19

Žiemiška situacija keliuose: nuslydimai nuo kelio, susidūrimai ir girto vairuotojo paieškos

Šiauliai

Stop kadras

Lina GalkuvienėŠaltinis: Etaplius.LT


289911

Šiandien pakilusi oro temperatūra jau tirpdo iškritusį sniegą, tačiau vakar jo gausa ir stiprus šoninis vėjas tikrai turėjo įtakos avaringumui keliuose. Socialiniuose tinkluose netrūko žinučių apie užpustytus ar prastai nuvalytus, slidžius kelius bei nuotraukų, kuriose nuo kelio nuvažiavusios ar susidūrusios transporto priemonės. Anot Šiaulių apskrities vyriausiojo policijos komisariato, avaringiausia diena vakar buvo Šiauliuose, Šiaulių ir Pakruojo rajonuose. Deja, prie vairo tokiomis eismo sąlygomis sėdo ir girti vairuotojai. Vieną tokį, iš avarijos vietos sprukusį, pareigūnai sulaikė.

Prastos vairavimo sąlygos dėl gausaus iškritusio sniego šalyje vyrauja jau kurį laiką, avarijų vis pasitaikydavo. Tačiau vakarykštė sausio 22-oji išsiskyrė pustymu ir stipriu vėju, kurie dar labiau vairuotojams komplikavo eismo sąlygas. Policija dėl to registravo išaugusį avarijų skaičių.

Anot Šiaulių apskrities vyriausiojo policijos komisariato atstovės Gailutės Smagriūnienės, policijos aptarnaujamoje teritorijoje pareigūnai vyko į 24 eismo įvykius.Iš jų 6-iuose eismo įvykiuose buvo sužaloti 6 žmonės. Kituose eismo įvykiuose automobiliai buvo nuslydę nuo kelio ar apsivertę.

Daugiausia avarijų įvyko Šiaulių rajone ir Šiauliuose. Iš viso - 15, iš jų 5 eismo įvykiai, kuriuose sužaloti 4 žmonės. Pakruojo rajone iš 4 eismo įvykių viename buvo sužaloti 2 žmonės. Kituose rajonuose sužalotų žmonių nebuvo.

Portalas Etaplius.lt plačiau informuoja apie keletą eismo įvykių Šiaulių apskrityje.

Keleivinis autobusas susidūrė su sunkvežimiu

Sausio 22 d., 17.48 val., Pakruojo r., kelyje Smilgiai–Pakruojis, Žvirblionių k. , keleivis autobusas SETRA įvažiavo į priešpriešinę eismo juostą ir susidūrė su sunkvežimiu. Eismo įvykio metu nukentėjo autobuso vairuotojas (gim. 1986 m.), kuris dėl patirtų traumų atsidūrė ligoninėje. Buvo sužalota ir autobuso keleivė (gim. 1986 m.), kuri gydosi namuose. Apgadintos abi transporto priemonės. Pirminiais duomenimis, keleivinis autobusas vyko į Vilnių.

Autobuso ir sunkvežimio avarija (G. Padirvinsko nuotr.)

Sausio 21 d., 18.20 val., Šiaulių r., Steponiškės k., automobilio „SEAT Ibiza“ vairuotoja (gim. 2001 m.), nepasirinkdama saugaus greičio ir neįvertinusi slidžios kelio dangos, išvažiavo į priešpriešinę eismo juosta ir kliudė „Audi A5“, kuriuo važiavo vyras (gim. 1970 m.), bei keleivė (gim. 1972 m.). Eismo įvykyje apgadinti abu automobiliai bei sužaloti abu vairuotojai ir keleivė. Jie visi ligoninėje.

Avarija Steponiškės k. (Šiaulių apskrities VPK nuotr.)

Sausio 22 d. ,16.53 val., Šiaulių r., Lieporių k., vyras (gim. 1985 m.), vairuodamas „VOLVO S80“ neblaivus (1,41 prom.), nepasirinko saugaus greičio, atsitrenkė į kelio atitvarus ir, nuvažiavęs nuo kelio, vertėsi. Vairuotojas pasišalino iš eismo įvykio, tačiau pareigūnų buvo surastas. Eismo įvykio metu apgadinti kelio atitvarai, vairuotojui medikų pagalbos neprireikė.

Girto vairuotojo avarija (Šiaulių apskrities VPK nuotr.)REDAKCIJA REKOMENDUOJA