REDAKCIJA REKOMENDUOJA
SUSIJĘ STRAIPSNIAI
Horoskopai2023 m. Spalio 11 d. 21:24

Žiedinis Saulės užtemimas per jaunatį: kuo ypatinga bus ši data?

Lietuva

Freepik.com nuotr.

Etaplius.ltŠaltinis: Užsienio spauda


280375

Šių metų spalio mėnesį laukia įspūdingas reiškinys – jaunatis sutampa su žiediniu Saulės užtemimu. Ką reiškia toks sutapimas, ar reikia jo bijoti ir ką daryti šiuo laikotarpiu?

Kuo ypatinga ši jaunatis?

Jaunatis yra laikotarpis, kai Mėnulis yra maždaug toje pačioje linijoje tarp Žemės ir Saulės. Taigi, Mėnulis yra atsuktas į mus neapšviesta puse ir dėl to nėra matomas danguje. Tuo metu, kai Žemė, Mėnulis ir Saulė išsirikiuoja lygiai vienoje linijoje – įvyksta Saulės užtemimas. Būtent taip nutiks ir šių metų spalį.

Spalį įvyks ne paprastas, o žiedinis Saulės užtemimas. Tai atsitinka, kai Mėnulis prasiskverbia tarp Žemės ir Saulės, tuomet užstoja didžiąją dalį, bet ne visą Saulės šviesą. Tai vadinama žiediniu užtemimu, nes lieka matomas tik plonas šviesos žiedas.

2023 m. spalio 14 d. popietę įvyks antrasis šių metų Saulės užtemimas, šįkart žiedinis, kurio metu Mėnulis uždengs centrinę Saulės disko dalį.

Lietuvos laiku užtemimo pradžia bus 18 val. 03 min.

Saulės užtemimas geriausiai bus matomas JAV (nuo Oregono iki Teksaso), Centrinėje Amerikoje (Meksikoje) bei Pietų Amerikoje (Kolumbijoje, Brazilijoje).

Lietuvoje nebus matomos jokios užtemimo fazės, tačiau pats jaunaties laikotarpis yra dieną prieš ir kitą dieną po jaunaties datos, todėl Mėnulio įtaka bus juntama net tris paras (spalio 13, 14 ir 15 dienos).

Ko nedaryti per jaunatį Saulės užtemimo metu?

Mėnulio jaunaties laikotarpiu astrologai pataria susilaikyti nuo daugelio dalykų. Kadangi jaunatis sutampa su užtemimu, Mėnulio ir Saulės energija tampa ypatingai stipri.

Ko nereikėtų daryti per jaunatį:

1. Nekonfliktuokite, stenkitės valdyti emocijas ir išlaikyti pozityvumą;

2. Nėra tinkamas laikas pradėti naują verslą, priimti rimtus sprendimus;

3. Nesiimkite papildomo darbo – greičiausiai neturėsite laiko to padaryti laiku, nes šiuo laikotarpiu neturėsite daug energijos;

4. Meluoti ir apkalbinėti kitus;

5. Gerti daug alkoholio ir persivalgyti;

6. Nereikėtų atlikti jokių ritualų ar apeigų, skirtų gyvenimo pokyčiams.

Ką galima padaryti per jaunatį?

1. Planuokite ir išsikelkite tikslus – išnaudokite šį laiką tikslingai;

2. Užbaikite nebaigtus darbus, sumokėkite skolas, vykdykite įsipareigojimus;

3. Medituokite ir užsiimkite saviugda;

4. Pailsėkite – per jaunatį geriau kaupti jėgas, o ne švaistyti.

Šį ypatingą laikotarpį išnaudokite kaip galimybę vidiniam atsinaujinimui – pasistenkite pabūti vieni, pažvelgti į savo vidų, permąstyti savo vertybes ir prioritetus. Trys jauno mėnulio dienos per žiedinį Saulės užtemimą taip pat yra puikus metas manifestuoti, susirašyti savo planus ir svajones.REDAKCIJA REKOMENDUOJA