Notice: Undefined index: etapliusAdmin in /home/alfa/subdomains/etaplius/straipsnisDESKTOP.php on line 3
ETAPLIUS - Zarasų „Santarvės“ pradinės mokyklos mokytojai mokėsi dirbtinio intelekto subtilybių
REDAKCIJA REKOMENDUOJA
SUSIJĘ STRAIPSNIAI
Kultūra2024 m. Vasario 29 d. 15:57

Zarasų „Santarvės“ pradinės mokyklos mokytojai mokėsi dirbtinio intelekto subtilybių

Zarasai

Etaplius.ltŠaltinis: Zarasų rajono savivaldybė


293549

Zarasų švietimo pagalbos tarnyba, vykdė ilgalaikės mokymų programos „Skaitmeninių įrankių naudojimo galimybės ugdymo procese“ modulį.

Zarasų „Santarvės“ pradinės mokyklos mokytojai klausėsi paskaitos apie dirbtinio intelekto (DI) galimybes, evoliuciją ir jo poveikį įvairioms gyvenimo sritims. Paskaitą skaitė Zarasų švietimo pagalbos tarnybos metodininkė Jolanta Lašaitė.

Paskaitos metu buvo aptariamos tokios temos kaip dirbtinio intelekto istorija, taikymo sritys ir ateities perspektyvos. DI sparčiai tampa neatsiejama mūsų kasdienybės dalimi, keisdama darbo atlikimo būdą, sprendimų priėmimą ir netgi tarpusavio bendravimą.

DI sparčiai populiarėja ir daro didelę įtaką verslui, medicinai, mokslui, švietimui ir kitoms sritims. DI technologijos naudojamos automatizuoti įvairius procesus, tobulinti produktus ir paslaugas, priimti geresnius sprendimus ir spręsti problemas, kurti virtualius asistentus, personalizuoti mokymąsi ir kita.

Paskaitos metu mokytojai ne tik susipažino su ChatGPT, Gemini ir Adobe Firefly programomis, bet ir išmoko formuoti aiškias ir tikslias užklausas, kad gautų iš šių programų naudą.

Buvo aptariamos galimos DI grėsmės, tokios kaip šališkumas ir piktnaudžiavimas technologijomis. Svarbu užtikrinti, kad DI technologijos būtų naudojamos atsakingai ir etiškai.REDAKCIJA REKOMENDUOJA