REDAKCIJA REKOMENDUOJA
SUSIJĘ STRAIPSNIAI
Veidai2024 m. Kovo 26 d. 22:10

„Wolves“ nutraukia bendradarbiavimą su klubo ambasadoriumi S. Kuču

Lietuva

S. Kučas viduryje. Josvydo Elinsko (ELTA) nuotr.

Etaplius.ltŠaltinis: Etaplius.lt


296170

Antradienio vakarą Vilniaus „Wolves“ krepšinio klubas išplatino pranešimą, kuriame teigiama, jog reaguodamas į viešojoje erdvėje pirmadienį kilusį konfliktą, kuriame dalyvavo vienas iš klubo ambasadorių Simas Kučas, informuoja, kad su šiuo ambasadoriumi nebetęs bendrų veiklų.

Klubas dar kartą atsiprašo visų, kuriuos šis incidentas palietė tiesiogiai ar netiesiogiai, įžeidė ir privertė jaustis nemaloniai.

Bet kokie įžeidžiantys pasisakymai, nesantaika, bet kokio lygio agresiją ar netoleranciją skatinantys veiksmai niekaip neatspindi klubo deklaruojamų vertybių.

Priminsime, kad konfliktas tarp teniso trenerio S. Kučo ir kaskadininko, karate čempiono D. Petrikausko kilo sekmadienį vykusiose BC „Wolves“ ir „Ryto“ rungtynėse.

Kaip teigia D. Petrikauskas, socialiniame tinkle jis pasidalijo vaizdo įrašu, kuriame užfiksuoti krepšinio fanai. Nors „Ryto“ komandą palaikantis D. Petrikauskas teigia tikėjęsis tik diskusijų, tačiau netrukus sulaukė aršios dabar jau buvusio Vilniaus „Wolves“ ambasadoriaus S. Kučo reakcijos.

D. Petrikausko įkeltas vaizdo įrašas


Foto galerija:

S. Kučo siųstos žinutės D. Petrikauskui.
Soc. tinklų nuotr.
S. Kučo siųstos žinutės D. Petrikauskui.
Soc. tinklų nuotr.
S. Kučo siųstos žinutės D. Petrikauskui.
Soc. tinklų nuotr.

„Po vakarykštės kilusios audros, BC Wolves išplatino pranešimą, jog sieks, kad situacija su ambasadoriumi Simu Kuču nepasikartotų. Šiandien Simas Kučas savo paskyroje savo retorikos nekeičia, išplatina „atsiprašymą“, kuriame pasiteisina, jog neva buvo išprovokuotas. Šią jo retoriką toliau sėkmingai palaiko kaip kurie BC Wolves ambasadoriai. Simas įsikūnijo į aukos vaidmenį, trina sau nepatogius komentarus, mane užblokavo ir pasidalino melagingu pranešimu, jog neva buvo išprovokuotas nepagarbaus elgesio jo artimųjų atžvilgiu. Noriu apginti savo poziciją ir atsakingai pareikšt, kad su Simu neturėjau jokio asmeninio kontakto, į asmenines žinutes jam neatsakiau, telefono nekėliau, iš mano pusės nebuvo absoliučiai jokios provokacijos. Visas mūsų su Simu asmeninis kontaktas, tiksliau Simo kontaktas, atsispindi žinutėse, kurias įkeliu. Daugiau jokio kontakto su Simu nebuvo. Visą informaciją apie įžeistus jo artimuosius ir mamą Simas išsigalvojo siekdamas reabilituoti save po vakarykščio savo išstojimo viešojoj erdvėj. Labai apmaudu, kad po vakarykštės diskusijos su BC Wolves ambasadoriais apie krepšinio palaikymo kultūrą, toks Simo Kučo elgesys ir melagystės yra toliau toleruojamos. Panašu, kad apie bendravimo kultūrą diskutuoti dar gerokai per anksti“, – rašė D. Petrikauskas.



REDAKCIJA REKOMENDUOJA