REDAKCIJA REKOMENDUOJA
SUSIJĘ STRAIPSNIAI
Aktualijos2019 m. Lapkričio 8 d. 15:01

Vyriausybės priimamasis dirbo Joniškio rajono savivaldybėje

Šiauliai

Reporteris LinaŠaltinis: Etaplius.lt


106121

Trečiadienį Joniškio rajono savivaldybėje lankėsi Vyriausybės ir ministerijų atstovai, kurie buvo pasirengę priimti vietos gyventojus ir konsultuoti aktualiais klausimais bei patarti savivaldybės administracijai, kaip spręsti iškilusias problemas.

Savivaldybėje gyventojus konsultavusią Vyriausybės priimamojo komandą sudarė keturių ministerijų: Žemės ūkio, Socialinės apsaugos ir darbo, Susisiekimo, Švietimo mokslo ir sporto ministerijų delegatai bei Nacionalinės žemės tarnybos ir Asmens sveikatos departamento atstovai.

Kol ministerijų atstovai bendravo su vietos gyventojais, Joniškio rajono savivaldybės meras Vitalijus Gailius, mero pavaduotoja Vaida Aleknavičienė ir Savivaldybės administracija rajono problemas ir situaciją aptarė su Ekonomikos ir inovacijų, Finansų, Susisiekimo ministerijų bei Lietuvos automobilių kelių direkcijos atstovais.

Pasitarimo metu pristatyta kelių priežiūros programai skirtų lėšų skyrimo ir jų panaudojimo problematika, rajono vadovai išsakė gyventojų išreikštą susirūpinimą dėl valstybinės reikšmės ir regioninių kelių priežiūros, ženklinimo ir kitais klausimais.

Savivaldybės administracijai pristatytas naujas ES paramos periodas, planuojama strategija ir remiamos sritys, akcentuota tolygi regionų vystymosi perspektyva, diskutuota rajono investicinių projektų aktualijomis, biudžeto lėšų paskirstymo ir finansavimo klausimais.

Pabendravę su Joniškio krašto gyventojais ir administracijos specialistais, svečiai apibendrino vizito rezultatus su rajono vadovais.

Joniškio rajono savivaldybės administracijos informacijaREDAKCIJA REKOMENDUOJA