REDAKCIJA REKOMENDUOJA
SUSIJĘ STRAIPSNIAI
Kriminalai2024 m. Kovo 12 d. 15:06

Košmaras Kauno rajone: vyras dviem jaunuoliams grąsino mėsos kirtikliu, surakino antrankiais, liepė gultis ant kelio

Kaunas

Pexels.com nuotr.

Etaplius.LTŠaltinis: ELTA


294592

Kauno apylinkės teismo Kauno rūmuose pradėta nagrinėti baudžiamoji byla, kurioje Kauno rajono gyventojas L. M. kaltinamas dėl neteisėto laisvės atėmimo.

Kaip nurodo Teismas, L. M. kaltinamas, jog 2023 m. rugsėjo 24 d. apie 2.00 val., Kauno rajone, būdamas apsvaigęs nuo alkoholio, rankoje laikydamas virtuvinį mėsos kirtiklį, jį demonstravo ir pridėjo jį dviems jaunuoliams prie kaklų, reikalavo atiduoti savo mobiliuosius telefonus, grasino „užpjudyti“ šunimis, liepė gultis ant kelio.

Nukentėjusiesiems vykdant visus jo reikalavimas, L. M. galimai tęsė savo nusikalstamą veiką, liepė jiems atsistoti ir eiti į jo gyvenamojo namo kiemą, ten vėl gultis ant žemės, o įvykdžius reikalavimus, pagrasino ir juos tarpusavyje surakino antrankiais. Vėliau ant nukentėjusiųjų nugarų kaltinamasis galimai uždėjo karutį ir spyrė abiems nukentėjusiems, taip sukeliant jiems nežymų sveikatos sutrikdymą.

Antradienį vykusio teisiamojo posėdžio metu apklaustas kaltinamasis savo kaltę pripažino ir teigė, jog gailisi. Jis aiškino, kad netoli jo namų ėję vaikinai jam sukėlė įtarimą, nes buvo purvinai apsirengę ir nešėsi kuprines, todėl jam kilo įtarimas, kad tai gali būti vagys.

Jis taip pat paaiškino, kad surakintiems asmenims gulint jo kieme, jis namuose gėrė kavą. Asmuo taip pat teigė, jog mėsos kirtiklį galimai naudojo norėdamas įbauginti, o grasinimus sakė apimtas emocijų, tačiau paaiškinti, kodėl ant nukentėjusiųjų buvo užkeltas karutis – negalėjo.

Teisiamojo posėdžio metu taip pat buvo apklausti nukentėjusieji, jie patvirtino kaltinime išdėstytas aplinkybes ir pateikė civilinius ieškinius neturtinės žalos atlyginimui. Sekantis šios bylos teisiamasis posėdis vyks šį penktadienį.REDAKCIJA REKOMENDUOJA