REDAKCIJA REKOMENDUOJA
SUSIJĘ STRAIPSNIAI
Kriminalai2023 m. Vasario 27 d. 10:44

Vyrą ir vaiką Panevėžio rajone pražudęs vairuotojas paleistas iš areštinės: skirtas pasižadėjimas neišvykti

Panevėžys

Gedimino Savickio (ELTA) nuotr.

Ingrida SteniulienėŠaltinis: BNS


260191

Vyrą ir vaiką per avariją Panevėžio rajone pražudęs vairuotojas savaitgalį paleistas į laisvę, jam skirtas rašytinis pasižadėjimas neišvykti.

Prokuratūra nesikreipė į teismą dėl vairuotojo suėmimo, nes, pasak prokuratūros atstovės Rasos Stundžienės, jo galimai padarytas nusikaltimas nėra tyčinis sunkus ar apysunkis, bet neatsargus.

„Teisę vairuoti jis turėjo“, – BNS pirmadienį sakė R. Stundžienė.

Pasak policijos, avarija įvyko penktadienio vakarą, apie 19.30 val., Panevėžio rajone, kelio Rokiškis-Panevėžys 103-čiame kilometre. Čia automobilis „BMW 525“, vairuojamas neblaivaus (1,05 prom.) 1962 metais gimusio vyro, atsitrenkė į ta pačia kryptimi važiavusį automobilį „Fiat Punto“, vairuojamą 1997 metais gimusios moters.

Po smūgio automobilis „Fiat“ išvažiavo į priešingą eismo juostą ir susidūrė su priešpriešiais važiavusiu automobiliu „Honda Civic“, kurį vairavo 1972 metais gimusi vairuotoja.

Per eismo įvykį žuvo automobiliu „Fiat“ važiavę 1983 metais gimęs vyras ir 2019-aisiais gimęs vaikas, dėl įvairių kūno sužalojimų į ligoninę paguldytos ir „Fiat“ važiavusi bei „Honda“ vairavusi moterys.

Įtariamasis sulaikytas, pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl kelių eismo taisyklių pažeidimo esant neblaiviam, kai dėl to žuvo žmogus.

Už tai gali būti baudžiama nuo trejų iki dešimties metų laisvės atėmimo.REDAKCIJA REKOMENDUOJA