REDAKCIJA REKOMENDUOJA
SUSIJĘ STRAIPSNIAI
Aktualijos2023 m. Gegužės 15 d. 16:18

Vykstant „Eurolygos“ rungtynėms, LTG didina reisų skaičių: suplanuoti 4 papildomi traukiniai, padidinti vagonų skaičiai

Kaunas

BNS/Fotobankas nuotr.

Etaplius.ltŠaltinis: ELTA


267284

Siekiant sudaryti galimybę kuo daugiau žmonių nuvykti į savaitgalį „Žalgirio“ arenoje vyksiančias „Eurolygos“ finalinio ketvirčio varžybas, keleivių vežimo bendrovė „LTG Link“ gegužės 19–21 d. pasiūlys daugiau traukinių reisų į Kauną. Keleivių patogumui, šiomis dienomis suplanuoti 4 papildomi traukiniai, 6 didesni traukinių sąstatai su dvigubai daugiau vagonų ir trys papildomi reisai kasdien, rašoma geležinkelių pranešime žiniasklaidai.

„Šį savaitgalį į krepšinio varžybas kviečiame keliauti visiškai žaliai – traukiniais, naudojančiais atsinaujinančią elektros energiją. Sirgaliai galės išvengti spūsčių kelyje, o atvykus ieškoti, kur statyti automobilį, ar pavargus nuo įspūdžių vairuoti namo. Pasiekti „Eurolygos“ varžybas padės net 8 kasdieniai reisai iš Vilniaus. Iš Kauno į sostinę bus galima grįžti trimis–keturiais vėlyvais reisais. Paskutinis traukinys iš Kauno išvyks prieš pat vidurnaktį“, – teigia „LTG Link“ vadovas Linas Baužys.

Bendrovė atkreipia dėmesį, kad šį savaitgalį tarp didžiųjų Lietuvos mietų tikėtini didesni keleivių srautai. Tad, jei į Kauną keleiviai planuoja vykti ne krepšinio stebėjimo tikslais, jiems siūloma pasirinkti kitus įprastus traukinių reisus.

„Jau įprasta, kad traukinių tvarkaraščiai derinami prie didesnių renginių – tokių traukinių ypač padaugėja vasarą. Be to, artėjant atostogų sezonui suplanavome daugiau kasdienių reisų tarp didžiųjų šalies miestų ir laisvalaikio krypčių. Nuo gegužės 26 d. papildomus rytinius reisus organizuosime maršrutu Vilnius–Klaipėda. Visą vasarą taip pat kviesime rinktis iš papildomų reisų iš sostinės į Turmantą, Trakus, Marcinkonis ir Vilniaus oro uostą“, – sako L. Baužys.REDAKCIJA REKOMENDUOJA