REDAKCIJA REKOMENDUOJA
SUSIJĘ STRAIPSNIAI
Aktualijos2021 m. Birželio 1 d. 11:30

Vyko susitikimas su Joniškio rajono jaunimu

Šiauliai

Reporteris BrigitaŠaltinis: Etaplius.lt


177039

Joniškio rajono savivaldybė ir Joniškio ligoninė pristato naują projektą – susitikimų ciklą su Joniškio rajono jaunimu #AtviraiPoGrybu. Paskutinį pavasario vakarą  Joniškio ligoninės Skubiosios medicinos gydytojas Martynas Gedminas pakvietė Joniškio krašto jaunimą į pirmąjį susitikimą Joniškio kultūros centro lauko estradoje. Į atvirus ir drąsius jaunimo klausimus atsakinėjo ir rajono meras Vitalijus Gailius.

Joniškio miesto, Skaistgirio, Žagarės, Kriukių jaunimo atstovai, naudodamiesi Slido.com progamėle susitikimo metu turėjo galimybę tiesiogiai ir anonimiškai paklausti apie tai, kas jaunam žmogui aktualu. Gydytojas Martynas, iliustruodamas pavyzdžiais iš  medicininės praktikos, kalbėjo  apie cigarečių ir elektroninių cigarečių skirtumus, alkoholio, narkotinių medžiagų žalą, kontracepciją, saugius lytinius santykius, lytinio gyvenimo sveikatą, ir kt.

Jaunimas konstatuoja, kad tokių pokalbių ir informacijos lytiškumo, žalingų įpročių vartojimo temomis trūksta. Planuojama ir daugiau jaunimo ir gydytojo Martyno Gedmino susitikimų.REDAKCIJA REKOMENDUOJA