REDAKCIJA REKOMENDUOJA
SUSIJĘ STRAIPSNIAI
Kultūra2023 m. Vasario 15 d. 14:31

Visagino švietimo bendruomenės forume apdovanotos mokytojos

Visaginas

Visagino savivaldybės nuotr.

Etaplius.ltŠaltinis: Visagino savivaldybė


259278

Saulėtą vasario 14–ą Visagino švietimo pagalbos tarnyba sukvietė miesto švietimo bendruomenę bendram pasibuvimui atsinaujinusiame Antazavės dvare (Zarasų r.). Organizuotas pirmasis Visagino švietimo bendruomenės forumas. Kaip savo kalboje minėjo Švietimo pagalbos tarnybos direktorė Eleonora Dutkevičienė, visas švietimo įstaigas sieja bendras tikslas – jauno žmogaus visapusiškas auginimas, todėl šiuo gražiu renginiu norima paskatinti visas švietimo įstaigas glaudžiau bendradarbiauti.

Forumo dalyviams ir svečiams organizuota ekskursija po Antazavės dvarą, kurios metu istorikas Darius Tvardaukas bei dailininkė Liliana Žutautienė supažindino su dvaro istorija bei eksponuojama paroda. Po ekskursijos visi skubėjo į iškilmingą, jau aštuntąjį kartą Švietimo pagalbos tarnybos organizuojamą Savivaldybės metų mokytojo apdovanojimų ceremoniją.

Į šią šventę atvyko ir gausus būrys garbingų svečių: Visagino savivaldybės meras Erlandas Galaguz, mero pavaduotoja Aleksandra Grigienė, Visagino savivaldybės administracijos direktorius Virginijus Andrius Bukauskas bei savivaldybės švietimo, kultūros, sporto ir valstybinės kalbos kontrolės skyriaus vedėja Asta Sieliūnienė. Renginyje taip pat apsilankė tarybos nariai – Dmitrij Ikonikov ir Sergejus Kotovas.

Už 2022 metų veiklą buvo nominuotos 4 pedagogės: Visagino lopšelio darželio „Auksinis gaidelis“ mokytoja Valentina Katyševa, Visagino „Atgimimo“ gimnazijos mokytoja Irina Merežnikova, Visagino Draugystės progimnazijos mokytoja Antonina Kozlovskaja bei Visagino „Verdenės“ gimnazijos mokytoja Jolanta Sadauskienė. Už sėkmingą mokinių verslumo ir finansinio raštingumo ugdymą, mokinių mokomosios bendrovės įkūrimą gimnazijoje bei sėkmingą jos veiklą, aktyvią projektinę veiklą, dalyvavimą Lietuvos VšĮ „Lietuvos Junior Achievement“ verslumo ugdymo programose Visagino savivaldybės 2022 metų mokytoja paskelbta Visagino „Atgimimo“ gimnazijos mokytoja Irina Merežnikova. Laimėtojai buvo įteiktas Savivaldybės mokytojo ženklelis, ją pasveikino Visagino savivaldybės meras Erlandas Galaguz, Švietimo pagalbos direktorė Eleonora Dutkevičienė, „Atgimimo“ gimnazijos direktorė Veronika Voitekian bei kolegos. Nominantės taip pat buvo pagerbtos padėkomis, kurias įteikė garbingi renginio svečiai. Visagino kūrybos ir menų akademijos smuikininkės Aušrinė Gudaitė bei Patricija Gyulbudaghyants (mokyt. I. Gudienė) kartu su koncertmeistere Elena Churakova šventės dalyviams dovanojo muzikinį sveikinimą.

Po iškilmingosios dalies forumo dalyviai rinkosi į charizmatiškosios psichologės Lauros Dubosaitės seminarą apie nerimą bei jo įveikimo metodus pedagoginiame darbe. Lektorė savo charizma pakerėjo visus klausytojus ir nepaliko nė vieno abejingo.

Visagino švietimo pagalbos tarnyba ypač dėkoja Visagino savivaldybės administracijai už bendrystę ir pagalbą organizuojant šį švietimo bendruomenės forumą. Taip pat padėkas skiriame rėmėjams ir partneriams – degalinių tinklui Viada, Zarasų kultūros centro direktoriui Aurimui Gudui bei Dusetų kultūros centrui – dailės galerijai.REDAKCIJA REKOMENDUOJA