REDAKCIJA REKOMENDUOJA
SUSIJĘ STRAIPSNIAI
Jaunimas2024 m. Kovo 20 d. 14:13

Visaginiečiai parodė išskirtinius robotų dizaino įgūdžius ir pelnė I-ąją vietą

Visaginas

Etaplius.ltŠaltinis: Visagino savivaldybė


295521

Kovo 16 d. Vilniuje vyko Respublikinės FIRST LEGO League Challenge „Masterpiece“ varžybos. Šiame technikos ir kūrybos renginyje dalyvavo daugiau nei 300 vaikų. Mūsų „VKMA 2077” komanda laimėjo pirmą vietą kategorijoje „Už roboto dizainą“.

Komandos nariai: Artiom Čižov, Nikolaj Gončarov, Ričard Lebedevič, Matvej Simonov, Denis Stepanov, Kiril Švedov, Tichon Telegin, Sofija Timoščuk, Vladislav Voronin. Jie ne tik parodė išskirtinius robotų dizaino įgūdžius, bet ir pasižymėjo nekonvenciniu mąstymu ir aukštu programavimo lygiu, leidžiančiu jiems išsiskirti iš kitų dalyvių.

Komandos vadovas – Visagino Kūrybos ir Menų Akademijos robototechnikos studijos mokytojas Jevgenij Liniov, lydėjo savo mokinius į pergalę, juos palaikydamas, motyvuodamas.

Visagino savivaldybė ypatingą padėką skiria asociacijai „Robotiada“, oficialiam FLL atstovui Lietuvoje, už varžybų organizavimą. Jų pastangų dėka buvo organizuoti įsimintini, reikšmingi renginiai, kurie paliko gilų įspūdį dalyvių ir žiūrovų širdyse.REDAKCIJA REKOMENDUOJA