REDAKCIJA REKOMENDUOJA
SUSIJĘ STRAIPSNIAI
Kriminalai2024 m. Vasario 22 d. 11:19

Vilniuje tęsiama trylikametės paieška, tikrinama iš visuomenės gauta informacija

Vilnius

Lietuvos policijos, BNS Fotobanko nuotr.

Dominykas BiržietisŠaltinis: BNS


292828

Vilniaus apskrities policija ketvirtadienį toliau vykdo dingusios Medos Stankevičiūtės paiešką, pareigūnai tikrina iš visuomenės gautą informaciją.

Kaip BNS ketvirtadienį nurodė Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato atstovas Tomas Bražėnas, pareigūnai gavo labai daug pranešimų iš žmonių, kad mergaitė galimai matyta įvairiose miesto vietose.

„Išfiltravus įtikinamai atrodančius pranešimus, pareigūnai važiuoja, tikrina, apklausia žmones, nagrinėja vaizdo kamerų medžiagą. Darbas toliau intensyviai vyksta“, – kalbėjo T. Bražėnas.

Pasak jo, kol kas galutinio rezultato nėra.

„Sunkiausia tai, kad panašus į dingusią mergaitę asmuo matytas skirtingose vietose. Tačiau, kadangi jokios ryšio priemonės su savimi ji neturi, nustatyti konkrečią buvimo vietą sudėtinga“, – nurodė Vilniaus policijos atstovas.

Apie 2010 metais gimusios M. Stankevičiūtės paiešką Vilniaus policija pranešė antradienį – pareigūnų duomenimis, mergaitė išėjo iš namų pirmadienį ir iki šiol negrįžo.

Dingusiosios požymiai: 165 cm ūgio, liekno kūno sudėjimo, pusilgių dažytų oranžinės spalvos plaukų.

Išeidama iš namų nepilnametė vilkėjo rudą striukę su kailiu apsiūtu gobtuvu, mūvėjo kelnes ar džinsus su žvaigždutėmis, avėjo juodus kerzinius batus.

Pirmadienio vakarą Vilniaus priešgaisrinės gelbėjimo valdybos ugniagesiai narai žvalgė teritoriją ir vandenį nuo Žaliojo iki Šilo tilto, bet mergaitės nerado.

Policijai šeima nebuvo žinoma, tačiau vaiko teisių gynėjams joje yra tekę reaguoti dėl galimo vaiko teisių pažeidimo. Vis dėlto, pažeidimų ir pagalbos poreikis nebuvo nustatytas.REDAKCIJA REKOMENDUOJA