REDAKCIJA REKOMENDUOJA
SUSIJĘ STRAIPSNIAI
Kriminalai2024 m. Kovo 1 d. 16:13

Vilniuje sulaikyta galimai narkotikus platinusi moteris

Vilnius

BNS Fotobanko nuotr.

Etaplius.ltŠaltinis: ELTA


293687

Vilniuje vasario mėnesį sulaikyta moteris, kuri galimai platino narkotines medžiagas, pranešė sostinės policija.

Anot Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato (AVPK), sostinės pareigūnai, šių metų vasario pradžioje gavę duomenų apie neteisėtą narkotinių medžiagų apyvartą, pradėjo ikiteisminį tyrimą dėl galimo narkotikų platinimo.

Pradėjus ikiteisminį tyrimą ir atlikus neviešo pobūdžio veiksmus, Vilniuje, Perkūnkiemyje, sulaikyta moteris, kuri, kaip įtariama, organizavo narkotinių ar psichotropinių medžiagų platinimą. Tyrimo metu išimta apie 200 gramų, kaip įtariama psichotropinės medžiagos – amfetamino.

„Sulaikius moterį ir tęsiant ikiteisminį tyrimą, paaiškėjo, kad įvykdyti inkriminuojamą nusikalstamą veiką moteris ryžosi dėl, jos manymu, lengvo ir greito uždarbio. Žinodama, kad vykdo sunkų nusikaltimą, už kurį numatyta ilgalaikė laisvės atėmimo bausmė, pastaroji pasitelkė net pašalinį asmenį, siekdama palengvinti nusikalstamos veikos darymą, taip tikėdamasi konspiruoti savo vykdomą nusikalstamą veiklą“, – teigiama Vilniaus AVPK pranešime spaudai.

Pagal surinktus duomenis sulaikytajai pareikštas įtarimas dėl galimo narkotinių medžiagų platinimų, už taiu gresia laisvės atėmimas nuo 2 iki 8 metų, tačiau gavus psichotropinių medžiagų specialisto išvadą ir paaiškėjus, kad jų kiekis yra labai didelis, pastarajai grėstų laisvės atėmimas nuo 10 iki 15 metų.REDAKCIJA REKOMENDUOJA