REDAKCIJA REKOMENDUOJA
SUSIJĘ STRAIPSNIAI
Aktualijos2023 m. Lapkričio 14 d. 12:45

Vilniaus valdžia išdavė leidimą lengvosios atletikos maniežo statyboms Žirmūnuose

Vilnius

BNS/Fotobanko nuotr.

Etaplius.ltŠaltinis: ELTA


283435

Vilniaus miesto savivaldybė uždegė žalią šviesą lengvosios atletikos statyboms Žirmūnuose. Planuojama, kad duris kompleksas atvers už dvejų metų – 2026-aisiais.

„Lengvosios atletikos maniežas, tikėtina, taps viena svarbiausių miesto sporto bazių tiek dėl savo modernaus išdėstymo, tiek dėl patogios vietos mieste“, – savivaldybės pranešime spaudai teigė meras Valdas Benkunskas.

Nurodoma, kad lengvosios atletikos maniežas bus statomas Žirmūnuose esančioje 1,3 ha ploto teritorijoje šalia Tuskulėnų dvaro ir Sovietų okupacinio režimo aukų memorialo komplekso.

Pastatas bus dviejų aukštų. Po dviejų metų iškilsiančiame manieže numatyta įrengti ieties, disko metimo bei rutulio stūmimo sektorius. Čia taip pat bus įrengtos atskiros sporto salės, viena jų – išskirtinai aukšto meistriškumo atletams treniruotis.

Didžiojoje maniežo erdvėje pirmame aukšte projektuojami visi reikalingi sporto sektoriai: 200 m ilgio 6 takelių bėgimo takas, 60 m ilgio 8 takelių sprinto takas, šuolių į aukštį sektorius, šuolių į tolį ir trišuolio sektorius, šuolių su kartimi sektorius bei rutulio stūmimo sektorius.REDAKCIJA REKOMENDUOJA