REDAKCIJA REKOMENDUOJA
SUSIJĘ STRAIPSNIAI
Aktualijos2024 m. Sausio 23 d. 14:58

Vilniaus savivaldybės administracijos direktorius: traktoriams apgadinus sostinės asfaltą, organizatoriai turės padengti tvarkymo išlaidas

Vilnius

Juliaus Kalinsko (ELTA) nuotr.

Etaplius.ltŠaltinis: ELTA


289917

Antradienį Vilniuje susirinkus protestuojantiems ūkininkams, savivaldybės administracijos direktorius Adomas Bužinskas sako, kad jei po šio renginio bus padaryta žala miesto infrastruktūrai, organizatoriai privalės padengti tvarkymo išlaidas.

„Mačiau sklando nuogąstavimai, kad neatlaikys asfaltas ar Gedimino pr. trinkelės. (...) „Grindos“ barstytuvai ir kita technika sveria ženkliai daugiau už šiandien atvažiavusius traktorius, o jų kiekis mūsų taip pat negąsdina.

Keliais gali važiuoti tik tos transporto priemonės, kurių ašiai tenka ne didesnė nei 11,5 tonos apkrova. Būtent taip ir yra suprojektuoti visi keliai. O jei po šio renginio bus padaryta žala miesto infrastruktūrai, organizatoriai privalės padengti tvarkymo išlaidas. Puikus to pavyzdys – Kariuomenės paradas, kuomet nesėkmingai parkuojantis buvo išmalti Upės g. esantys bortai“, – socialiniame tinkle nurodė A. Bužinskas.

Protestą organizuojančios Lietuvos žemės ūkio tarybos pirmininkas Ignas Hofmanas pirmadienį Eltai sakė, kad miesto savivaldybė leido atvykti iki 850 technikos vienetų.

Planuojama, kad ūkininkų protesto akcija Vilniuje vyks sausio 23–26 dienomis. Trečiadienį numatomas piketas prie Vyriausybės. Dėl to miesto centre bus ribojamas eismas.REDAKCIJA REKOMENDUOJA