REDAKCIJA REKOMENDUOJA
SUSIJĘ STRAIPSNIAI
Jaunimas2018 m. Rugsėjo 24 d. 13:31

Vilkaviškio r. Gražiškių gimnazijos moksleivės – „Lietuvos Maximalistės“

Marijampolė

Budintis BudėtojasŠaltinis: Etaplius.lt


53559

Nacionalinė moksleivių skatinimo programa „Lietuvos Maximalistai“, kurios globėja – Švietimo ir mokslo ministerija, išaugo iš dviejų anksčiau įmonės vykdytų švietimo paramos programų.

Jos tikslas – stipendijomis paskatinti gabiausius ir talentingiausius šalies vaikus siekti užsibrėžtų tikslų bei puoselėti savo talentus. Šiais metais tapti „Lietuvos Maximalistu“ kandidatavo daugiau nei 500 talentingų Lietuvos vaikų, iš kurių net 74 tapo laimingaisiais. Tarp jų – Vilkaviškio r. Gražiškių gimnazijoje besimokančios seserys Laura ir Deimantė Povilaitytės. Laurai yra skirta papildoma stipendija kūrybos ir meno kategorijoje, o Deimantė jau trečius metus iš eilės gaus skatinamąją stipendiją pažangumo kategorijoje.

„Lietuvos Maximalistų“ apdovanojimų šventė vyko rugsėjo 14 dieną Vilniaus Rotušėje. Laimėtojus sveikino Lietuvos Respublikos Švietimo ir mokslo ministrė Jurgita Petrauskienė, „Maximos“ generalinė direktorė Kristina Meidė, žurnalistas ir visuomenininkas Andrius Tapinas, „Maximalistų“ alumnas Martynas Levickis bei kiti garbūs svečiai. „Lietuvos Maximalistai“, kartu su juos atlydėjusiais šeimos nariais, dalyvavo Jurgio Didžiulio surengtoje muzikinėje programoje.

nuotrauka-0050-medium-21046.jpg



REDAKCIJA REKOMENDUOJA