REDAKCIJA REKOMENDUOJA
SUSIJĘ STRAIPSNIAI
Aktualijos2022 m. Vasario 27 d. 13:51

Viktorija Čmilytė-Nielsen: „Mano šeima Lietuvoje, skleisti įžūlų melą negalima“

Vilnius

Dainiaus Labučio, ELTA nuotr.

Irma BagūnėŠaltinis: Etaplius.lt


206513

Socialiniuose tinkluose Seimo pirmininkė Viktorija Čmilytė-Nielsen pratrūko. Pasigirdo šmeižiančių kalbų, neva jos šeima yra ne Lietuvoje. Politikė sako, kad tai šmeižtas ir viskam yra ribos.

„Mano šeima, mano vaikai – Lietuvoje. Visi, kas platinate kitokią informaciją – meluojate. Matau, kad tuo užsiima tiek troliai, tiek ir realūs žmonės. Vienas iš jų – darbietis iš Tauragės“, - rašo politikė.

V. Čmilytė-Nielsen sako, kad visus, kuriuos gali identifikuoti, perduos policijai, nes informacija apie neva „šarvuotais automobiliais išvežtus vaikus iš Šiaulių ir Lietuvos“ yra, kaip politikė įvardijo, visiški kliedesiai ir labai bjaurus šmeižtas.

„Mano mažieji lanko mokyklą ir darželį, vyresnieji – kitas mokslo įstaigas. Šiauliuose ir Vilniuje. Kolegos iš Darbo partijos – jūsų žmonės užsiima dezinformacija karo metu. Tikrai liksite tyliai nuošalyje? Jeigu jums įdomu, perduosiu info.  Gerbiu šią išskirtinę valandą susivienijusius žmones. Tačiau negaliu gerbti informacinio karo „kovotojų“, dirbančių ar pasitarnaujančių priešiškai valstybei. Galiu nepatikti kaip politikė, bet skleisti tokį įžūlų melą apie mano šeimą ir mano vaikus negalima. Viskam yra ribos“, - aiškina Seimo pirmininkė.

Į įrašą socialinėje erdvėje sureagavo Darbo partijos atstovė Ieva Kčinskaitė-Urbonienė. Moteris komentare sako, jog Darbo partija ką tik turėjo posėdį ir jų partijos pozicija vieninga - smerkia pradėtą karą prieš Ukrainą.

Politikė sako, kad partija nuo kitokių nuomonių atsiriboja.

„Nedviprasmiškai ir aiškiai savo veiksmais ir žodžiais esame išvien su Ukraina. Kaip ir Jums, taip ir mums tenka nuolat patirti purvo pylimą. Ar tai su kuo teko susidurti Jums buvo yra susiję su Darbo partija, duokite konkrečią informaciją patikrinsime ir reaguosime“, - rašo I. Kačinskaitė-Urbonienė.REDAKCIJA REKOMENDUOJA